Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemény notebookokról!...

Vélemény notebookokról! Vásárlás előtt állok és nem tudok dönteni, netezésre filmezésre és nem mostani de olyan 2-3 éves játékokkal játszanék de nem állandóan. Melyiket ajánlanátok? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Acer, Dell, Lenovo, Asus
2011. máj. 16. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Dell, Lenovo
2011. máj. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Asus-t ajánlanám, vagy Dell-t. Lenovokat én ki nem állhatom, de lehet csak azért, mert levono "gyárban" dolgozok :D
2011. máj. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és a Lenovoról mi a véleményed?:D
2011. máj. 16. 23:45
 4/9 anonim ***** válasza:
A Lenovo teljesen rendben van. Az tuti, hogy notebookot nagyon tudnak gyártani, hiszen a ThinkPadek még mindig az egyik legnépszerűbb gépek. Szerintem is a Dell és a Lenovo kínálatát nézd meg!
2011. máj. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem de azt mondják, hogy egy AMD-s laptop annyira nem tuti én igazából nagyon kezdő vagyok tudnátok segíteni?
2011. máj. 17. 00:32
 6/9 anonim ***** válasza:

belépőszinten az AMD jobb. a filmnézős/netezős Brazos gépek durván verik az intel Atomjait, az olcsóbb kb 100.000 körüli kategóriában meg még nem találni új intel i3as konfigot, a régebbi pentiumokat/c2d-kat meg ugyanezen ár melett hozzák az amd athlonjai is. kicsit drágábban már lehet i3 alapú konfigot kapni, itt viszont egyértelmű az intel fölénye, legalábbis melegedés és fogyasztás tekintetében. teljesítmény/ár viszonylatban kb egálban vannak. középkattól felfelé meg egyszerűen nincsenek épkézláb amd gépek, az intel i5-i7 gépei itt nemes egyszerűséggel jobbak.

összesítve: 100.000 környékén/alatt én AMD gépet vennék. kb 120.000 környékén már lehet kapni i3 + dedikált vidkártyás konfigot, itt már inkább intelt vennék. kérdés h mennyit szánsz rá, meg h pontosan milyen 2-3 éves játékokkal akarsz játszani

2011. máj. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2-3 eves jatekok egy ati hd 4250-es videokartyaval is elmennek, ket magos mobil AMD Athlonnal meg 90 ezerert van ilyen laptop. Ha ennel jobbat akarsz, akkor Intel, mert ott az integralt GPU+dedikalt videokartya lehetove teszi, hogy normal esetben kis fogyasztas, azaz hosszu aku ido legyen, jateknal meg jo teljesitmeny. Nvidianal asszem Nvidia Optimusnak hivjak ezt.
2011. máj. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
100.000 - 110.000 ft-ot szánnék rá, és fifa 2009 GTA San Andreas COD 2 ilyesmikre gondoltam
2011. máj. 17. 12:46
 9/9 anonim válasza:
gta sa nem 2-3 eves jatek hanem lassan 8 eves!, ja es en Acer leptopot ajanlok!
2012. szept. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!