Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meddig húzhatom ezt a VGA-t?

Meddig húzhatom ezt a VGA-t?

Figyelt kérdés

Kezdem megunni, de 1 kérdést még megér.


Meddig húzhatom a HD3650 512MB DDR2 AGP-s videokártyám?


2011. máj. 19. 17:51
 1/5 anonim válasza:
Ameddig a catalyst centerben engedi, de persze csak akkor, ha van alatta áram(táp) és hűtés
2011. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A másik: GPU-t érdemesebb húzni vagy a RAM-ját? Vagy épp mindkettőt? RivaTunerben szoktam, de 725, 400-nál feljebb nem mertem.
2011. máj. 19. 17:59
 3/5 A kérdező kommentje:
500 Wattos tápom van.
2011. máj. 19. 18:00
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha odarakja a RivaTuner azt a felkiáltólelet akkor az tényleg sok már? Máshol azt olvastam a GPU-val kell csak vigyázni...
2011. máj. 19. 18:03
 5/5 anonim válasza:

sztem ha van auto detect (cat. centerben van) akkor próbáld azzal, egyébként meg próbáld kis léptékben egyre följebb vinni, és ha csíkozódni kezd a kép, vagy egyéb hiba jön be, vegyél vissza (amúgy lehet hogy a felkiáltójel ellenére is menni fog)

És: érdemes mindkettőt húzni: a gpu a számolást, ezáltal a renderelést, képrajzolást gyorsítja, a memória pedig a texturák elérését

2011. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!