Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A telepÍtŐ (Win7Ultimate)...

A telepÍtŐ (Win7Ultimate) lefagy. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Mikor kiÍrja hogy "windows loading" és nem tölt.. ki se adja azt a 4 szÍnes kockát. Mi a baja?(Winch. csere már volt.) Átlett téve a másik szobába. szóval mozgatva lett.
2011. máj. 20. 16:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Üdv:)

A hiba gyenge a gép hiába volt rajta win7 :)

gondolom amit most felakarsz telepiteni az egy másik win7:)

2011. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
hàt, szerintem nem is tul okos dolog erre 7est rakni, csak az megeszi a ramot.
2011. máj. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
szétszedtem és összeraktam a gépet hátha nem lazult ki valami.. megint megpróbáltam. Mostmár betölti de mikor a negyedénél jár Kékhalál. Mingyárt nézek egy hibakódot és jelentkezek.
2011. máj. 21. 09:08
 14/17 A kérdező kommentje:
Tök ugyanaz:D már Vagy 1-2 éve ez van rajta. most mikor átvittük másik szobába a gépet azóta nem megy. (cod2,cod1, most wanted, minecraft:D és egyéb játékok tökéletesen mentek rajta. NEkem nemvolt bajom vele)
2011. máj. 21. 09:10
 15/17 anonim ***** válasza:

Üdv:)

csökkentett mod ba?

2011. máj. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Megoldottam a problémát. Az egyik ramom döglött meg, így még lassabb gépre számthatok:DD. Köszi az eddigi segtségét mindenkinek.
2011. máj. 21. 09:40
 17/17 anonim ***** válasza:

Nics mit :)

de ehhez a géphez én XP t raknák főleg most!!

A RAM hibát meg a túlterhelés okozhatta :))

2011. máj. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!