Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha az audio front panelt be...

Ha az audio front panelt be akarom csatlakoztatni, mit hová dugjak?

Figyelt kérdés
Nálam okosabbak válaszát várom. Vettem egy mikrofonos fülest és az előlapi audio csatlakozóban akarnám használni. Mivel nem egyezik meg az alaplap könyvébe lévő azonosítási tüskék a ház csatlakozói feliratával. Az alaplapon lévő tüskék jelölései: GND PRESENCE# MIC_RET OUT_RET MIC2_L MIC2_R OUT2_R J_SENSE OUT2_L . A ház csatlakozóinak jelölése: MIC-VCC MIC-IN SPK-L SPK-R GND RIN LIN . Természetesen a GND-t és az OUT2-L-t és az OUT2-R-t sikerült csatlakoztatnom és volt is hang a fülesben. A mikrofont nem tudtam működésre bírni, holott hátulról műkszik. Tehát ezek szerint jó a füles. Ha tudtok segítsetek már, mert hátulról be van csatlakoztatva a házimozi erősítőbe és ne kelljen gebeszkedni és dugdosni ha mondjuk használni akarnám a fülhallgatót és a mikrofont. Előre is kösz.
2009. márc. 14. 13:33
 1/1 A kérdező kommentje:

Itt még szeretném kiegészíteni a kérdésemet. Ahogy olvastam nem biztos, hogy egyértelműen írtam le a jelöléseket és teszek közéjük pontos vesszőt.

Az alaplapon lévő tüskék jelölései: GND ; PRESENCE#; MIC_RET ;OUT_RET; MIC2_L; MIC2_R ;OUT2_R ; J_SENSE ; OUT2_L . A ház csatlakozóinak jelölése: MIC-VCC ; MIC-IN ; SPK-L ; SPK-R ; GND ; RIN ; LIN .

2009. márc. 14. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!