Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot/nootbokot...

Milyen laptopot/nootbokot lehet venni 140 ezer körül? Legyen benne world meg neteznék vele képeket szerkesztenék cd dvd irás kérlek ajánljatok

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 18:27
1 2
 1/15 P.O.C. ***** válasza:

Hát a Word az Office csomag része, ha hivatalosan megvennéd rá nem jönnél ki a 140 eFt -os keretből. Ugyan ez a helyzet a Windows -al is, bár általában géppel előtelepítve kedvezményesebb venni, mint utólag megvenni hozzá.

A lényeg ha eredeti szoftvereket akarsz, az a Notebbok -od teljesítményén fog meglátszani negatív értelemben.

2011. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 P.O.C. ***** válasza:

Az én ajánlatom:

[link]


Ez egy jó darabig biztos nem "kér majd enni"..

2011. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ezzel jobban jársz. Kapsz egy erős videó kártyát.

Dell Inspiron N5010-271854337 - i3-380, 2GB, 320GB, HD5650 142 884Ft

[link]

2011. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi a választ. nem értek hozzá sajnos, igy lehet hülyeséget kérdezek de akkor ebben nincsen benne a world ? meg hogy cdt dvdt tudjak irni? meg képeket szerkesszek?140 ezer van rá cég fizeti különben nem vennék.de ha már van jó lenne ezekre használni. és ha nincs rajta ezeket hol lehet beszerezni olcsobban? köszi előre is
2011. máj. 21. 19:08
 5/15 A kérdező kommentje:
ja és olyan méretüt szeretnék ami nem a legnagyobb de nem is az a picikebetüs hanem közepes vagyis könnyebb sulyu hogy tudjam bkvval is cipelgetni. ez a 15' 14' 13' ezt jelenti vagy mit jelent?
2011. máj. 21. 19:10
 6/15 P.O.C. ***** válasza:

Most az a kérdés, mennyire fontos neked az, hogy jogtiszta szoftver legyen rajta?

Mert a neten a létező összes szoftver akár fizetős, akár nem, be lehet szerezni. Még a Windows Operációs rendszert is.


Ha fontos a jogtiszta szoftver, akkor lehet előtelepített Windows -al vásárolni ebben az értékben, hardveresen csak egy picit lesz butább. A Word -öt tartalmazó több mint 50 eFt Microsoft Office szoftvercsomag megvásárlását is elkerülheted, ha ingyenes alternatíváját használod (OpenOffice, Libre Office, stb..) teljesen ugyan annyit tudnak. Ibgyenes CD/DVD író alkalmazásoktól is hemzseg a net (CDBurnerXP, ImgBurn, Ashampoo Burning Studio Free, stb..).

2011. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 P.O.C. ***** válasza:

Ja, és az hogy "15' 14' 13' a képátlót jelenti, nyilván minél kisebb annál jobb (mármint kizárólag csak hordozhatóság szempontjából jobb).

Vannak még a Netbook -ok, amik jellemzően könnyűek, de céges használatra nem ajánlom.

2011. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
mi a különbség a laptop és notebbo között? amugy nekem az lenne a jo ha már mikor megveszem tudnám használni ezert jobb ha rajta van ilyet tudnál ajánlani amin rajta van? amugy jutalomként kapom a cégtöl mert el tudják számolni de nem dolgozom laptopal. csak amit én csinálnék rajta az a net, írnék beadandókat mert járok levelezön föiskolára, és szeretek fényképezni a képeket tölteném fel és szeretném kiirni cdkre dvdkre . de amugy nem nagyon értek az elektronikai dolgokhoz ezert kéne olyan amin már rajta van
2011. máj. 21. 19:53
 9/15 A kérdező kommentje:
jogtisztaság nem érdekel csak nem tudom anélkül hogy nincs rajta nem e lenne nekem nagyon bonyolult
2011. máj. 21. 19:54
 10/15 P.O.C. ***** válasza:

Hát ez esetben, akkor inkább előtelepített Windows 7-el vegyed.

Ezzel ugyanis kapsz pár ajándék szoftvert is. CD/DVD írni meg lehet a Windows 7 beépített írójával is. Azt meg nem hiszem el, hogy utólag nem tudsz letölteni és föltelepíteni 1-2 ingyenes szoftvert magadnak, nem egy agyműtét. És ha nem kezded el egyszer, sosem fogod megtanulni. ;) Szerintem a munkahelyeden is megkérhetsz valakit, hogy telepítsen neked rá Microsoft Office -t (Word -öt), ha minden áron az kell.


Itt egy másik, amit ajánlani tudok:

[link]


Egyik haverom is ilyet vett, aki most Németországba ment ki dolgozni. Engem kért meg hogy telepesítsem fel rá a Windows -t, meg pár hasznos programot (mert ő az operációs rendszer nélküli változatot vette meg úgy egy picit olcsóbb volt). Nagyon jó kis masina, gyors, minden van benne ami kell és a súlya sem vészes. 2 év gari van rá.


Ami a netbbok -okat illeti és semmibe sem tudom nézni őket, kicsik, gyengék, lassúak és DVD írót sem tartalmaznak bővítési lehetőségük 0.

Szerintem inkább gyerekeknek lettek kitalálva. :)

2011. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!