Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy formázzam, ha nem is...

Hogy formázzam, ha nem is engedi? (többi lent. )

Figyelt kérdés
2 meghajtó van a gépben. az egyiken kisebb hely van és a másikon meg több. a kicsin van a rendszer és a nagyra akartam tenni cuccokat, de az írta, h nincs megformázva, megformázza most? én meg: ó, igen, persze, oké... ja.. csak h elkezdett ott nekem magyarázni, hogy: "A Windows nem tudja formázni a meghajtót. Lépjen ki minden lemezkezelő programból és olyan programból, amely ezt a meghajtót használja, (semmi sem futott még a mozillát is bezártam meg minden.) és gondoskodjon róla, hogy a meghajtó tartalma semelyik ablakban se legyen látható. (-.- jó, kösz, hogy ne legyen látható, ha csak úgy tudom elérni h formázza, ha előbb belépek a D helyi lemezbe?! :O) Ezután próbálkozzon újra a formázással. " hát, én próbálkoztam :S és már csak abban reménykedem, h itt valami megmondja mit tegyek.*-*
2011. máj. 22. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugye azt tudod, ha formázod, akkor minden adat elveszik arról a partícióról?

Bootolj be valamilyen CD-ről, mondjuk az operációs rendszered CD-jéről, és formázd onnan, onnan szinte biztos, hogy sikerül.

2011. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"ha csak úgy tudom elérni h formázza, ha előbb belépek a D helyi lemezbe?!"


Azt a lemezt amibe belépsz nem lehet formázni.Egy bootoló telepítőlemezzel kell bootolni és akkor megmutatja a partíciókat ha a C-n van op rendszer a D-t lehet formázni.

2011. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ooh, köszönöm!
2011. máj. 22. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze ha IDE meghajtóid vannak akkor az op rendszert masternek a másikat slave-nek kell jumperelni.
2011. máj. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!