Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs valakinek egy eladó...

Nincs valakinek egy eladó Access Point eszköze? Kispesti átvétellel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 19:27
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Milyen érdekelne? (márka/típus) Kültéri vagy beltéri legyen? Én mennyit akarsz rászánni?
2011. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha van akkor kültéri.Ha nincs az sem baj mert a tetőre terveztem már egy wifi parabola antennát csak fel kell majd tennem.

3000Ft körül kellene mert csak 200 métert kellene vele átlőni.Én linksys-re gondoltam vagy Tp-link-re

2011. máj. 22. 19:53
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Kültérit ennyiért biztos nem találsz, márpedig az lenne a legjobb. Nem kellene több méter drága Wi-Fi antennakábel sem, azzal úgyis csak a jelerősséget rontanád el. Parabola ilyen kis távolságra totál felesleges. Add el inkább, és vegyél integrált antennás kültéri AP-t.

Én legutóbb 800 m áthidalásra ilyet szereltem be:

[link]


Nagyon jó kis kütyü, 5 év garival. 200 m -ert meg röhögve kibír integrált antennával, ha 800 -at is (amúgy plusz antennát is köthetsz rá, van rajta SMA-RŐ dugasz). 10 eFt körül már beszerezhető. Csak UTP kell neki, az áramot POE adapterrel felviheted, amit megtalálsz a dobozában.


Szerintem teljesen korrekt készülék, főleg ennyi pénzért.

2011. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt a típusú Tp-linket néztem már.De 200 méter áthidalásra nem igazán érné meg kiadni érte egy 10000Ft-ot.Itthon meg kábelem és minden cuccom meg van csak egy AP kellene hozzá
2011. máj. 23. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!