Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopban 6 cellás akkumulátor...

Laptopban 6 cellás akkumulátornak hány órát kéne bírnia? (Acer Aspire 5742ZG)

Figyelt kérdés
Most vettem a laptopot 1 hete, szóval még tiszta új, mégis negyed óra alatt lemegy 20-30%-ot, akkor is ha semmit nem csinálok vele. Eddig 2-szer merítettem le teljesen, amíg kérte a töltőt, egyszer 2 óráig, máskor 2,5 óráig bírta. Ez normális?
2011. máj. 23. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
2 es 3 ora koze tennem en az uzemidot ujnal. Amugy arra ugyelj hogy teljesen ne meritsd le, azt nem szeretik az akksik, 10% alatt dughatod vissza aram ala. Amugy 20-30 % eses 15 perc alatt uj akksinal kicsit sok szerintem is.
2011. máj. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igen, és most is 3/4 órája van bekapcsolva és semmi extrát nem csinálok, internetezek, és már csak 53% van hátra. Szerinted/szerintetek ezzel visszaküldhetem szervízbe?
2011. máj. 23. 08:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Az akksi nagyon kenyes dolog a szerviznel, ha ora felett birja szerintem max kirohognek(sajnos). Annyit javasolnek hogy probald meg ki a nap folyaman fenyerot minimumon es maximomon, ha minimumon se bir legalabb masfel orat akkor valami szerintem tenyleg nem ok.
2011. máj. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! De 1,5 óra az nagyon kevés új gépnél nem? Az az igazság hogy nem igazán értek hozzá, csak ismerőseim tapasztalatait tudom felhozni, hogy nekik bír akár 3 órát is. Barátomnak például tegnap 2 órán keresztül ment a gép és még csak 50%-ot sem ment le.. De akkor ez van.. Azért megpróbálom megmondani az aksit is, mert egyébként is vinnem kell szervízbe.. Ilyen az én szerencsém. :) Köszi a válaszokat, de jöhetnek ám mééég :)
2011. máj. 23. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!