Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel core I5 2500k mellé...

Intel core I5 2500k mellé milyen videókártyát vennétek?

Figyelt kérdés

Melyik illik hozzá teljesítményben? Melyik kártyának jelentene már procilimitet?


Nem most akarom megvenni (majd kb. jövő nyáron), szóval nem a jelenlegi ár/érték arány, hanem a konfig kiegyensúlyozottsága a lényeg. Szeretném belőni, hogy melyik kártya-kategóriát figyeljem.


Köszi!


2011. máj. 23. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy ilyenre szavaznék jelenleg: Asus 6870 1GB DDR5 EAH6870. De egy év múlva érdemes megnézni a piacot, mert addig biztos jön ki új széria.
2011. máj. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonlót választanék...

- [link]


- [link]

2011. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem vennék, mert nekem tökéletesen megfelelne, ami benne van. :)

Amire nekem kell, így is "tökéletsen kiegyensúlyozott" lenne, és jóval kevesebbet fogyasztana, mint akármilyen videókártyával... sőt még a videókat is gyorsabban kódolná, ha szükségem lenne rá...


Neked pedig szerintem ennél kicsit erősebb dolog kellene:

HD 6950

Jövő nyáron majd keress rá, biztosan jóval olcsóbb lesz, mint most. :)

2011. máj. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi srácok!


Egyelőre nekem is elég, ami "benne van. Pont ez volt a lényeg a gépépítésnél, hogy az utóbbi mondjuk 5 év játékbeli lemaradását pótolom jövő nyárig, akkor meg ráköltök néhány 10-ezer forintot, és akkor lényegesen olcsóbban megkaptam a "tökéletes" proci-videókártya párost.


Az első két válaszolónak meg köszi a típust, egy szegmensre mégiscsak egyszerűbb figyelni, mint a piac teljes kínálatára.

2011. máj. 23. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!