Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Billentyűzetet vegyek?

Milyen Billentyűzetet vegyek?

Figyelt kérdés

Az elvárásom nem igazán sok, csak 2 dolog.

1: lágy, és lapos gombjai legyenek (olyasmi mint amilyen a laptopokon van)

2: Legye háttérvilágítás. De ne olyan hogy csak a billentyűk mellett kiszivárog egy kis fény, ami csak díszre jó, hanem a karakterek világítsanak. (ez azért fontos hogy teljes sötétségbe is lássam a karaktereket).

(3: Magyar és USB-s de szentem ezt nem kell mondanom)

Nem fontos, de azért jó ha van rajta:

- Extra gombok, pl: hang szabályzó, média gombok, stb...

-Kis képernyő

-Beszerelt kézhűtő/ ventilátor.

-egyéb gamer funkciók


Nem fontos hogy vezeték nélküli legyen, de nem is hátrány.


Az ár az olyan 10-20k körül.


Előre is köszi!


2011. máj. 23. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
magyar nyelvűt max háttérvilágításosat találsz, a világító bill-ek nagy általánosságban csak angol nyelven érkeznek. ha jó az angol, akkor ezt javaslom: [link]
2011. máj. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10-20ezer egy billentyűűzetreee???? :O :O
2011. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sri: köszi, de nekem elsődleges szemopont hogy magyar legyen a bill.

DJ.Sziszko: Igen simán. Olyasvalaki aki sokat foglalkozik géppel (egyaránt programozással, hétköznapi használatra, és komolyabb játékra is), annak simán megér egy igazán jó billentyű, ennyi pénzt!

Szívesen várok még egyéb ajánlásokat.

UI: Ma vettem egy chichony ku-0833-as billentyűzetet, és egyszerűen zseniális. Mindössze 1500 FT volt, de nagyon kényelmes, szép, és nagyon jó rajta írni. Lágyak, és jó elrendezésűek a gombjai. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Valami ilyesmit akarok egy kicsit fejlettebbe, aminek van világítása.

2011. máj. 24. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez valóban így van: Mindenki arra áldozza pénzét amivel sokat foglalkozik! :)
2011. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!