Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hallottam, hogy külföldi...

Hallottam, hogy külföldi laptopok behozatalára vigyázni, kell mert hálózati eltérések lehetnek, és itt nem lenne használható, ez igaz?

Figyelt kérdés

Hogy konkrétabb legyen egy ilyenen töröm a fejem, és érdekelni, hogy itthon (magyarországon) tudnám e használni?

[link]


Konkrétan nem tudom pontosan milyen hálózati problémák lehetnek, csak gondolom hogy kint kissebb vagy nagyobb feszültség van a konektorokba vagy ilyesmi. Szóval szerintetek használhatnám?


2011. máj. 25. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs semmi ilyesmi, ne aggódj. Amazonról van 2 laptopunk is és ugyan az minden, leszámítva a konnektor csatlakozót mert az más a uk-ben. Ahoz kell egy átalakító.
2011. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kapcsolóüzemű tápegységnél tökmindegy milyen feszültéget kap, mert a végén ugyanaz jön ki. általában 100-250V-ig használhatók abba meg benne van az amerikai is meg a magyar is.
2011. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

amit leírtál az teljesen igaz....a mobil telefonokra....a hálózatra kapcsolódás más sávon és más gyorsasággal történik külföldön...de ez is csak aksi károsodást okozhat mert az nagyon megszenvedi..

de laptopok nem használnak ilyet...nem is értem mire gondolhattál...

2011. máj. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!