Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik kormány...

Szerintetek melyik kormány jobb vétel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Terveze, hogy veszek géphez kormányt de nincs rá sok pénzem meg nem is akarok sokat költeni rá. 2 választás merült fel: logitech momo vagy logitech driving force ex... A kettő közül a momo jobban tettszik a viszont úytudom nem bírja sokáig... Ez igaz? A force ex-et ismerem mert tesómnak az van. Volt már driving force pro meg g25 is szóval ez mindneképpen visszalépés de ez van. Jobb mint a bill. Szóval az érdeklne, hogy melyiket javasolnátok inkább? Vagy esetleg más alternatíva is szóba jöhet. Bár inkább logitech párti vagyok mert én szeretek 1 dolgot tovább használni éú nem 1 év után kidobni.
2011. máj. 25. 21:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, kapkodtam, nyelvtantanárok inkább ne olvassák el... :D
2011. máj. 25. 21:54
 2/4 bp1985 ***** válasza:
A momo az egyik legjobb kormány. Azt még használtan is megvenném, ha olyan kaliberű kell. De a g25-ömet nem cserélem le egy momo-ra:)
2011. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bp1985 ***** válasza:
A g25-ödet kár volt eladni, vagy nem tudom, mit csináltál vele. Bár lehet, hogy egy g27-re lecserélném:D
2011. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát tudom hogy kár volt de kellett a pénz és mást nem tudtam eladni... :( Köszi a választ amúgy, valszeg momo-t fogok venni de azért még várok válaszokat! :)
2011. máj. 26. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!