Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szereted a PC-s gameplay...

Szereted a PC-s gameplay videókat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2011. máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dymo ***** válasza:
csak arra jó,hogy tudjam milyen lesz a játék,érdemes e beszerezni
2011. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én imádom....főleg akkor néztem őket amikor új gépet építettem és néztem hogy mikkel fogok tudni játszani...

csak azt nem szeretem ha belemgyaráznak hogy most mi történik....

vagy csak a játék mennyen vagy csak véleményt mondjanak...de ne kommentáljanak..

vagy még a játékteszteket is szeretem...

2011. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2011. máj. 29. 11:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Szeretem,de nem szoktam órákon át nézegetni.Szerintem nagyon hasznosak ha látni szeretném hogy nah akkor milyen is a játék vagy milyen lesz.


Manapság egyre nagyobb divat hogy demo-t nem adnak ki vagy csak jóval a megjelenés után.Vagy ha van is demó,óriási a mérete és csak azért hogy lássam milyen nem akarok órákat várni..Ilyenkor nagyon hasznosak a gameplay videók...


Amúgy kérdező,te szereted a gameplay videókat?

2011. máj. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen , én is szeretem. Főleg mikor megakarok venni egy drágább játékot mindig megnézek előtte egy tesztet , hogy megéri e pénzt :)
2011. máj. 29. 12:40
 7/7 anonim ***** válasza:
én is szeretem
2011. máj. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!