Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meghalt a videokártyám, vagy...

Meghalt a videokártyám, vagy még tehetek valamit?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy elszállt a ventilátor (tudja fene h. mikor) és egy játéknál elment a kép. No mondom megnézem h. miért--y reboot aztán kicsit teszteltem, kiléptem a játékból és a hőmére 114°C-ot mutatott. Hm gondoltam mindjárt sütök rajta rántottát de túl gyorsan visszahűlt 60 fok környékére. Azóta van új venti, a hőmérséklet normális de u. azt csinálja: lecsapja a gépet. No akkor most meghalt, vagy esetleg meglehetne buhárlni? Kérlek segíts! :)
2011. máj. 27. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

"Azóta van új venti, a hőmérséklet normális de u. azt csinálja: lecsapja a gépet."


Szia.

Be sem indul a gép?

2011. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Beindulni beindul, sőt megy is rendesen csak terhelés alatt egy idő után elmegy a kép, a gép tovább működik a játék is megy, legalábbis hang alapján.

ja videókártya: sapphire ati radeon 9600 xt/ 128 (tudom régi, de nem szívesen költenék most rá 1-2 játék miatt)

2011. máj. 27. 21:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha válóban játék közbe megy fel 100 °C fölé,akkor videókártya hibádzik valahol,esetleg nemtudod kipróbálni a videó kártyát másik gépbe?
2011. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!