Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot szeretnék de sajnos...

Déjved kérdése:

Laptopot szeretnék de sajnos nem tudom pontosan melyik összeállítás vagy típus lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Az egyetemi továbbtanulásomhoz kellene, tehát fusson rajta minden office progi (ami gondolom nem nagy követelmény:D), és az internethez való kezelőprogramok, és azért tudjak vele filmet nézni, meg multimédiázni. De nem vagyok nagy gémer ha értitek:D. Ami a legfontosabb max. 150.000 Ft-ért. Köszi
2011. máj. 29. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyenem van, semmi baj nincs vele, megy szépen netezésre meg office-ra használom csak, régebbi játékok mennek rajta, wlan is van rajta ami szerintem nem hátrány az egyetemen. Film nézésre szintén jó, szóval jó kis gép, meg szerintem ez nem nagy ár érte, én anno 125000Ft-ért vettem. Ha itt veszed meg akkor op. rendszert kell rá tenni egyedül, win vistát meg a 7et támogatja, én szerintem win 7et tedd fel.

2011. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Panda Péter ***** válasza:

én az üzleti (business) kategóriás laptopok közül választanék, mert strapabíró aluminium borításuk és matt kijelzőjük van.

ha néha játszogatni is szeretnél: [link]

ha az nem fontos: [link]

ha már mindenképpen dell, akkor: [link] (ennek a hardvere ugyan gyengébb és régebbi, mint az előbbi kettőnek, de szintén matt műanyag és alu burkolata van, és matt kijelzője).

az első kérdező által ajánlott dellt én személy szerint azért nem ajánlom, mert láttam már élőben, és az anyaghasználat elég rossz benyomást tett rám. mindenütt csillogó gagyi műanyag burkolat, a fedlapot egy ujjal simán be lehet nyomni, csillogó, napfényben használhatatlan kijelző, és a zsanérok sem tűntek épp életbiztosításnak.

2011. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ediZeJ ***** válasza:
[link] szerintem ez se rossz ^^ :D
2011. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Panda Péter ***** válasza:
hardvere kvázi rége, műanyag, csillogó kijelző, ACER. bár legalább az ára rendben van. de ha egyszer vesz gépet az ember néhány évre előre, akkor sztem vegyen olyat ami nem esik szét a gariidő lejárta után, és a business gépek ilyenek.
2011. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat:)
2011. máj. 30. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!