Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért viszi lassan ati x1600...

Miért viszi lassan ati x1600 512mb shader pix 3- videókarim a játékokat?

Figyelt kérdés
A konfigom intel celeron 2800 mhz 1.7 gb ram, windows 7 32 bit rendszer. a videó PCI-Express foglalatú és a nfs pro street nagyon akadozva megy. továbbá a sims 3, és továbbiak is.
2011. máj. 30. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
mert R-É-G-I a videókártya is meg a processzor is (főleg a cerka)
2011. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ráadásul ilyen kevér rammal ellátott gépre nem teszünk win7-et inkább csak visszafogja
2011. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Pro Street-nek erős proci kell, nekem is akadt 3000+ AMD Athlon 64-el is még. Két magos alatt alig-alig fut játszhatóan. Mikor X2-re váltottam akkor kezdett megtáltosodni...
2011. máj. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amd sempron 3100+ al (1.8ghz) és akadozás nélkül el megy, és minden játék amelynek kell vagy egy 3.0 ghz proci. Továbbá akadozás nélkül megy: Crysis warhead, nfs undercover, nfs word, meg hasonlóak.
2011. máj. 31. 07:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Talán Windows XP-vel. Nálam még az 1,8 ról 2,3 Ghz re húzott Athlon 64 -en is rángatott... 3GB RAM és egy 8600GT társaságában. Undercover meg még jobban... és mikor betoltam az X2-őt rögtön nem akadt :) Én ezért mondom, hogy a CPU a gyenge. Meg a "P4" Celeron-ok nagyon nem mennek.Haveromnak volt 2Ghz-es Celeron 128KB L2-vel. Az 1,2 Ghz es Tualatin-ok is elverték. (Az új Celeron E3300 viszont kimondottan jó vétel!)



De próbáld ki, vidd át haverodhoz az x1600-at, ha neki azzal akad akkor vegyél másik kártyát.Ha nem akad, akkor keress hardverapro.hu-n egy nagyobb procit.


Ja és Windows 7-et 2 GB RAM alatt nem szabad felrakni, ha játszik az ember...Akkor inkább maradjon az XP.


Lehet még próbálkozni patch-ekkel, valamint a grafikát állítgasd, vegyél le mindent, de az élsimitást meg a felbontást rakd a legnagyobbra. Nálam úgy még aránylag játszható is volt 1 mag mellett.De azt nem mondom, hogy nem akadt. Valamint rakd fel a kártyádhoz való legújabb Catalyst-ot,hátha segít valamit. ;)

2011. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Videó kari driverét felraktad?? Lehet h az a bi-bi nekem AMD athlon XP 2600+ procival 1GB rammal és Asus radeon 9600se 128MB AGP karival megy és nem szaggat igaz csak fél grafikán
2011. jún. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
De most nézem celeron proci akk lehet h az is a baj azok gyengék
2011. jún. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindegy, nem nekem lesz a gép, én beújítottam egy ati hd 4650 es AGP-s kártyát a régi sempron motorom hoz és 2gb ramomhoz és egész jól visz mindent.
2011. jún. 8. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!