Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Netezésre, chatelésre, kép,...

Netezésre, chatelésre, kép, videónézésre zenehallgatásra, és webfejlesztésre Tablet Pc, vagy netbook?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Inkább rendes notebook.

Netezésre, csetelésre jó a netbook is, videó és képnézésre... arra is akár jó lehet, zenehallgatásra is, webfejlesztésre??? hát arra már nem annyira a kis képernyő miatt... (legalább is én nem tudnám rendesen használni, a kis képernyőn elég kevés kód fér ki, és szeretem átlátni az egészet. :D)

tábla pc pedig szintén... nehéz vele írni, és ha írsz a billentyűzet a fél képernyőt eltakarja...

2011. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De nekem csak 90000forintom van, és ebből sajnos nem futja notebookra...

ha lehetne én isa azt vennék, de így csak gyagyit lehet kapnio ennyiért...

Ha notebookot vennék akkor nekem legalább kéne bele egy i3mas proci, 4gb ram 500gb hdd...

És egy 140000körül mozog...

2011. máj. 31. 13:47
 3/10 A kérdező kommentje:
Vgay még az lehet, hogy várok kb fél évet, éstudok venni notebookot.De az nagyon sokárra van...:(
2011. máj. 31. 13:49
 4/10 anonim ***** válasza:
fel nem fogom hogy a te céljaidra minek i3 proci meg 4gb ram...
2011. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél használtan, mert egy 10"-es képernyőn nem lehet fejleszteni!
2011. máj. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Néha lehet, hogy egy kicsit FPSeznék is...

meg nem akarok éventevenni notebookot, és ha veszek, akkor jót veszek...

2011. máj. 31. 13:58
 7/10 Panda Péter ***** válasza:

FPS-hez is grafika kell, nem proci (legalábbis VGA jobban)

fejlesztéshez pedig előnyös a nagy kijelző. szóval dönteni kell, hogy a mobilitásra mész rá (netbook, szubnotebook) viszont akkor kis kijelződ lesz, és/vagy venned kell egy monitort hogy normálisan használhasd, vagy veszel egy rendes 15,6"-os vagy 17"-os notebookot, amit viszont nehéz lesz magaddal cipelni.

2011. máj. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak otthon használnám, a pénz miatt vagyok bajban...
2011. máj. 31. 15:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Pénz szűkében vagy, de nem akarsz kompromisszumokat kötni? "ha veszek, akkor jót veszek" 90e-ből? Haha... Ezért mondtam, hogy vegyél használtam egy jó gépet. Dell gépet akár több év garanciával kapsz használtan.
2011. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Asztali gép miért nem jöhet szóba? És mennyivel jobb egy tablet mint egy i3-as notebook?
2011. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!