Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet lassu szar a...

Mitől lehet lassu szar a gépem? Több lent!

Figyelt kérdés

az van hogy a MSTS (microsoft train simulator) akadozik! a BVE metró szimulátor is és még sok más. sőt még a SWAT 4 is!!!

adatok:

alaplap: AsRock p4v88

processzor: Intel Celeron 2.93ghz

foglalat: Socket478

RAM: DDR 1gb

VGA: ATIRadeon HD2400Pro AGP (ddr2 400mhz)

HDD: 1db 80gb 1db 60gb 1db 300gb

frissen van telepitve. vírusirtó NINCS mert nagyon nagyon lassu lesz a gép. ha tudtok jó virusirtot akkor pls irjatok meg! köszi


2011. máj. 31. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre a rendszerre esetet tegyél fel, az nem zabálja le nagyon. de vírus írtó nélkül b@szhatod mert kitudja miket szedtél össze a neten, esetleg nincs nagyon tele a vinyüd? csinálj töredezettség mentesítést is.
2011. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sorolom:

-kevés a RAM

-gyenge a videókártya

-túl sok a HDD (minek kell a 2 kicsi???)


Még az OP rendszert odaírhattad volna,de mindegy mert a normális müködéshez szinte mindegyiknek kell minimum 1 GB ram.

Ha nincs pénzed új gépre,akkor próbálj legalább RAM-ot venni a gépbe,az sokat segítene,hogy ne a virtuális memóriából kelljen dolgozni a gépnek.

2011. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Panda Péter ***** válasza:
én arra gyanakszom, hogy az a hdd amire a rendszert pakoltad, épp haldoklik. az nagyon be tud lassítani dolgokat. ellenőrizd le őket hard disk sentinellel.
2011. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tele van sok felesleges programmal!

CCleaner- futtasd le az kitakarítja a gépedet és a hibákat is kijavítja,

Advanced Sysstem Care 3 vagy 4 és azzal is csináld meg ugyanezt! Eset Smart Security 5 tedd fel keres vele vírust! Szedd le a programokat tördezettségmentesítsd és kész!


Ui: Az Advanced system care 3 az magyar a 4 az angol!

2011. jún. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sok a HDD, f0s a VGA, kevés a RAM, jah és a proci is egy f0s! nekem is ilyen van és dettó ugyanez. GTA Vice City akad rajta....................
2011. jún. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

op rendszer: XP sp2

a tápegység 500watt os.

a 80 vinyót 2 felé osztottam. a C-n van még 17.2gb a 30 ból. a D-n 23.4gb a 45 ből.

a 60 ason csak filmek vannak.

a 300gb-s meg üres.

a 2.8ghz es Intel Pentium az jó? 1mb a cache memória.

2011. jún. 1. 12:40
 7/8 anonim ***** válasza:
tuti a HDD-vel van baj.
2011. jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig a leggyorsabb merevlemezre rakd a windows-t.Nálad 100, hogy a 300-as a leggyorsabb.
2011. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!