Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mondanátok 512mb os PCI...

Mondanátok 512mb os PCI videókártyát ajánlani tűrhető árba mert sehol nem tanálok sima pci-t ?

Figyelt kérdés
Gamelésre szeretném :D
2011. máj. 31. 22:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ráadásul lassú is vagyok :)
2011. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ez az alaplapom neve: ASRock P4i65GV =D KUKÁBA VELE?
2011. máj. 31. 22:25
 13/21 anonim ***** válasza:

Háháááá


Ebben van AGP! AGP slotos videokarit keress! Abból azért van olyan, ami ha nem is a leglegleg, de azért használható.

2011. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
2011. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ténleg van ? na bmeg köszi nagyon de én h nem tanáltam ezt meg? minden hülye programma néztem má :S !
2011. máj. 31. 22:29
 16/21 anonim ***** válasza:

Na, én menek aludni, holnap korán kelek. Sztem ki ne dobd, sosem lesz már egy erőgép, de azért szolidan, kisebb felbontásban, nem fullon azért el lehet ezzel még játszogatni. Meg hát, nem mindenkinek fussa i7-es procira..


Sok sikert! Nézegesd a fenti linken a karikat.


Jó éjt

2011. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Kössz neked is!!!
2011. máj. 31. 22:32
 18/21 anonim ***** válasza:

Ne mondjatok már hülyeséget, ha nem értetek hozzá, most elképzelhető, hogy megvesz egy kártyát, ami nem fog működni neki! Nincs abban az alaplapban AGP! Abban az alaplapban van 3 db. PCI és 1 db. AGI kártyahely. Az AGI nem 100%-ban kompatibilis az AGP-vel. Néhány AGP-s videokártya megy rajta, de ahogy rákerestem google-n, azt írják fórumokban, hogy a legtöbb nem, és nem érdemes vele kockáztatni.


Kérdező, szerintem tényleg jobban járnál egy új alaplappal, vagy akár új géppel. PCI-os videokártyák nagyon régen voltak, ha lenne is belőle új, akkor biztosan lekorlátozná a lassú adatátvitel a kártya és az alaplap között. Ha jól tudom, az 1-szeres AGP kétszer olyan gyors, mint a PCI, és 8-szoros AGP-s egy modern AGP-s kártya.


Azt nem tudom, mi a legjobb PCI-os videokártya, nekem van egy Radeon 7000-em, az DirectX 7.0-t támogatta, 2000-ben jelent meg, szóval kb. egy 2003-as játékot még talán elvisz. Szerintem ennél sokkal jobb PCI-os kártyát nem nagyon lehet szerezni, szóval szerintem felejtős, vegyél új alaplapot!

2011. máj. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
oké köszi veszek egy használt gépet nagyon olcsón már lehet beszerezni olyan gépet h asit rajta minden sz....r :D
2011. jún. 1. 00:00
 20/21 anonim ***** válasza:

Még valami. Ha esetleg ezen a listán szereplő videokártyák közül valamelyiket be tudod szerezni, ezek mennek AGI sloton is ezzel az alaplappal. De ne csak GPU stimmeljen, hanem konkrét márka és típus is, mert különben zsákbamacska:

[link]

2011. jún. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!