Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha frissítem a videókártya...

Ha frissítem a videókártya Drivert, több lesz az FPS-em?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha frissítem a Vidi karim driverét, akkor vajon több FPS-em lesz a játékban?
2011. jún. 2. 18:59
 1/6 Panda Péter ***** válasza:
néha igen, néha nem, de ha igen, sokra akkor se számíts (kivéve ha valami nagy teljesítménybeli hiányosságot javít a driver, de ez az esetek kis hányadában van így, és nem is minden kártyánál).
2011. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:
Igen, meglehet hogy nyersz vele pár FPS-t. Persze garancia nincs rá.
2011. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehetnek következményei a frissítésnek?
2011. jún. 2. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy egyes játékokban gyorsul valamennyit. Új driver kiadásakor szokták írni, hogy milyen kártyáktól és mely játékok alatt várható x százalékos gyorsulás.

Konkrétebben megmondható, ha tudjuk a kártyád típusát és a driver verzióját, illetve, hogy melyik játék alatt szeretnél gyorsulni...csodákat azért nem kell elvárni.

2011. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Panda Péter ***** válasza:
normál esetben nem. néha előfordul, hogy a régebbi a kártyák az új driverekkel visszalassulnak picit (tényleg kicsit, pár százalékos mértékben), de ennyi.
2011. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem eddig s3 graphics pro savage 32mb-os kártyám volt tökéletesen vitte a mohaa-t(nem full grafon) driver frissítés után elkezdett szaggatni. de ez a veszély nem áll fent egy újjabb kártyánál.
2011. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!