Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Két ilyen ram elég lesz...

Két ilyen ram elég lesz játékhoz? Kingston HyperX 4GB DDR3 1600MHz KHX1600C9D3/4G 

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen,egy ideig bőven, ajánlom is, jó kis ram
2011. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ez 1x4giga ugye? nem 2x2giga
2011. jún. 3. 21:43
 3/8 anonim ***** válasza:
ha nem írják, hogy kitben van akkor igen.
2011. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Összesen 8GB? Játékokhoz szerintem az még 5-6 évig elég lesz legalább :) Jelenleg 4GB sincs kihasználva teljesen, de ilyen árak mellett a jövőre is gondolva be lehet ruházni 2x4GB memóba (jobb, mint később 4x2GB, amik nem is egyformák). Egyébként magam is hasonlón töröm a fejem...a közeljövőben váltanék az AM2+ lapomról AM3+-ra...a procit át tudom helyezni, de RAM-ot is vennem kell. Na most a 2x2GB Geil dual kitem már 2,5 éves és néhány játéknál látok akár 3-3,2GB kihasználtságot is...a következő lépcső a 2x4GB lenne és az árak is jók...már csak azt nem tudom, hogy Kingmax (mindennel kompatibilis és megbízható), A-Data (régen nagyon dicsérték és tetszik a hűtősapkája) vagy Kingston legyen(?)...Geil-re olvastam panaszokat AM3 deszkáknál...
2011. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
inkább 2x2 gigát kéne venni, akkor ki tudod használni a dual channel (ha nem is sok) előnyeit.
2011. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért 2x4GB-tal nem? A kérdésben: KÉT ilyen ram van megnevezve...azaz 2x4GB

:)

2011. jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

bocs, elnéztem, a kommentre fókuszálztam a válasz írásakor. :)


de szerintem felesleges is 4GB-nál több.

2011. jún. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tökéletesen elég , csak vegyél hozzá jó alaplapot is (minek az 1600mhz,ha az alaplap nem támogatja)
2011. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!