Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi az a "force feedback"...

Mi az a "force feedback" kormánynál?

Figyelt kérdés
Mit jelent az, hogy force feedback? Miben más, mint a vibráció? És ezt emlegetik ugy is, hogy műterhelés? Ez a funkció (és a vibráció) kikapcsolható a kormányokon? Vagy csak egyes típusoknál? Érdemes ilyen kormányt venni?
2011. jún. 4. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

force feedback igazából az ,hogy vibrál a kormány.Engem is ezzel akartak megetetni ,hogy ez hűű mennyivel jobb ,de nem semmit sem jelent igazából.Annyi ,hogy amikor a játékban pl falnak mész akkor nagyon remeg a kormány d,e amikor pl dirt3 ban ugrassz és leérsz akkor picit..

Igen ki lehet kapcsolni MINDEN kormányon ezt.

Szerintem manapság enélkül nem árulnak kormányt:)

2011. jún. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Force feedback = erő-visszacsatolás

Nagyon nem is kell megmagyarázni, nem csupán rezeg, hanem vissza is tekeri a kormányt, húzza a kezed egyes helyzetekben. Hasonló élményt ad vissza, mint amikor erősebben kell a kormányt fogni és kanyarodni (ívek, kanyarok nagy sebességgel való bevétele), azaz nagyobb erővel kell a kormányt fordítani.

2011. jún. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket. Akkor a force feedback nem egyenlő azzal, hogy csak rezeg? Mert olvastam olyat is, hogy vibration feedback. Az akkor csak simán rezeg, míg a force feedback rángatja is a kormányt?
2011. jún. 4. 20:30
 4/5 anonim válasza:
9%
Igen nem értetlenkedj már.Angol tudás a nevében is benne van nem?
2011. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
valaki megtudja mondani hogy hol lehet pedálhoz hol lehet érzékelőt venni. mert az enyém eltört és nem érzékeli a gázt
2011. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!