Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy IBM Lenovo T42 típusú...

Berki jocó kérdése:

Egy IBM Lenovo T42 típusú gépem van. Windows 7-re nem tudok videó kártya szoftvert telepíteni pedig már próbáltam nagyon sok helyen/oldalon. Egy ilyen szoftver kellene? Ami tényleg jó. Típusa: Ati Radeon Mobility 7500.

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 07:05
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
Aki egy ilyen elavult Laptopot Windows 7 -el kínoz. Az kb meg is érdemli..
2011. jún. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem erre lettem volna kíváncsi, ezt otthon. A kérdésre kellene segítség, válasz.
2011. jún. 7. 07:41
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
Nem fogsz találni hozzá Windows 7 drivert, hiszen hivatalosan nem támogatott ez a kártya. A külföldi fórumokon amúgy Vista -s driverekkel próbálkoznak. Állítólag jó hozzá az is..
2011. jún. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Biztos hogy van, hang kártyához is találtam ehhez is kell lennie csak elvan dugva a neten.
2011. jún. 7. 08:51
 5/8 anonim válasza:
a Driver Geniust szedd le egy torrent oldalról és szinte biztos megoldja a problémád!
2013. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 djmacsek válasza:
P.O.C. nevű felhasználó, köszönjük az önzetlen építő jellegű válaszod.
2014. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 djmacsek válasza:
Hardverileg bőven teljesíti a win7 minimumát, pár napja javítottam ilyet.
2014. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Amigo81 válasza:
A problem remélhetőleg már megoldódott, ha mégsem, szívesen segítek bármiben. Csatlakozom az előttem szólóhoz. Az ilyen ember BUTA, csupa nagy betűvel. A T42-es széria az IBM egyik legsikeresebb, legtöbbet eladott szériája. Made in Japan... Alap felhasználásra tökéletes társ. Nekem kettő van (az elsőt leöntöttem sörrel, nem kapcsolt be, ezért még aznap vettem egy másikat, megszáradt és ugyanúgy működik :-), a hét 4 napján reggel 8-tól este 7ig nyúzom, ütöm-vágom, vágódeszkának is jó :-))), egyszerűen elpusztíthatatlan. Alkatrészek fillérekbe kerülnek, youtubon megnézheted, h hogyan kell szétszedni, ha valami esetleg mégis cserére szorulna... (az elmúlt 5évben wifi kártya, hűtő) Ha valami komolyabb feladat van, arra van nekem is másik gépem, de mindenkinek jó szívvel ajánlom, ha 20-30 E Ft-ért, egy hétköznapi, megbízható, strapabíró gépre van szükség...
2015. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!