Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség a két alaplap...

Mi a különbség a két alaplap között?

Figyelt kérdés

A P67A-UD3 és a P67A-UD3-B3 alaplap között mi a különbség?

Felmentem a gyártó honlapjára, de én az égvilágon semmi különbséget nem találtam, mindenhova ugyan azt a szöveget írták, vagy lehet én siklottam át valamelyik részlet felett.

Ugyan az a cpu ugyan az a ram támogatás, minden ugyan az első ránézésre, de akkor minek biggyesztik mögé azt a B3-t? Valamiben csak eltér, miben gyengébb? vagy éppen erősebb?


Azért lenne fontos tudnom, mert ilyen alaplapot szeretnék venni, és P67A-UD3-B3-t most olcsóbban megtudnám szerezni egy ismerős által, de csak ezt az egyet tudja olcsóbban intézni. De fogalmam sincs miben tér el attól amit régebben kinéztem, valaki magyarázza már el


1000 köszönet


2011. jún. 7. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Supports Intel new B3 stepping 6 series chipset


magyarul az újabb szériájút vedd meg mindenképpen, 42-43e bruttó újonnan.

2011. jún. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig nagy betüvel reklámozzák, hogy B3 steppiget jelent. Ez a chipsetre vonatkozik, hiszen a B2 steppinggel gondok voltak: [link]

A B3 végződéssel biztosítják a vásárlót, hogy ez már a javított, új B3 steppinges chipsettel van szerelve.

2011. jún. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A P67 alaplapoknál az első szériának hibás volt valamelyik SATA vezérlője (tán a leggyorsabb). Ezt azóta világszerte visszavonták és B3 néven kiadták a javított szériát.


Ma már csak ilyet lehet szerezni a boltokban. Ha a haver csak b3-at tud olcsóbban szerezni, akkor az gyanús kicsit. Nem lehet, hogy pont a régit akarja elpasszolni?

2011. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a két alaplap egy az egyben ugyan az.


[link]


érdekes...

2011. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet érte, akkor ebben rejlik a különbség, akkor feltétlen B3-t fogok venni :)
2011. jún. 7. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!