Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az alaplapról? Gigabyte GA-990XA-UD3

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 8. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Még elég új termék, de nekem nagyon tetszik :) Majd egy jó FX procival kombinálva igazi AMD csemege :)
2011. jún. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én valószínűleg egy ilyet fogok venni:

[link]


Kistesó, de nekem bőven jó lesz és megfizethetőbb ;)

2011. jún. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is vagy x6-os procit vagy buldózert akarok bele. De még ki tudja mikor jön piacra az FX proci.
2011. jún. 8. 12:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Elvileg elcsúsztatták és jövő hónapban debütál (kb 4-5 hét csúszással), ha minden igaz. Addig meg belepakolom az X4 945 procimat, amíg nem futja FX-re (az lehet, hogy majd jövő év elején lesz).

:)

2011. jún. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nah,neked már a Phenm II X4 945 elavult,lassú? :-))
2011. jún. 8. 12:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen jó :) Már több, mint 1 éves, de nincs vele gondom (még). Akkor veszek FX-t ha megéri (tesztek alapján) és belefér a pénztárcámba...előbb-utóbb biztosan váltok (2 évig úgyis fog futni a 945 nálam, utána meg megy a kis gépbe vagy tesómnak). :)
2011. jún. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem hogy mire használod leginkább a pct ezzel a procival? Én is alkatrészeket akarok fejleszteni,ezért kérdezem.
2011. jún. 8. 13:16
 8/10 Panda Péter ***** válasza:
elvileg ősszel jön a dózer. de egyébként is kevés feladat van, amire nem elég egy phenom. akinek mégis kell az erő, és nem akar várni az meg vesz sandy-t. bár én megvárnám a bullt, architektúrálisan jobb lesz (szerintem) mint a sandy.
2011. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jóformán alap dolgokra használom, a leghardverigényesebb felhasználás nálam a játék (1680x1050 felbontáson egy HD6850 társaságában). :)
2011. jún. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nekem is szinte csak átlag felhasználásra kell a gép,max játék. De szerintem erre nem lesz kihasználva a X6-os,vagy az FX proci. Inkább csak a hosszútávú tervezés miatt gondolkodok benne.


Panda Péter!

Konyhai nyelven,úgy hogy az egyszerű ember is értse (mint pl én),milyen különbségre gondolsz a buldózer és a Sandy procik között?


Köszi a válaszokat mindenkinek!

2011. jún. 8. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!