Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte tápok jók? Phenom x6...

Gigabyte tápok jók? Phenom x6 kellene meghajtani vele de nem tudom jó-e. Vagy ilyen hamar elfüstöltö fajta.

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 16:42
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
Egynek elmennek, de ha annyi pénzt rászánsz, amibe egy Gigabyte táp kerül, akkor inkább vegyél egy jobb teljesítményű FSP-t. Ha mégtöbb pénzt szánsz rá, akkor meg Enermax!
2011. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és a Chieftec?, igaz az OEM szerelés az mit jelent?.
2011. jún. 9. 16:47
 3/7 anonim ***** válasza:

annyit jelent ,hogy házzal együtt van.

Én így vettem gyga tápot és házat 600as a táp sajnos nagyobb teljesítményű alaplapot nem tud meghajtani mert kevesebb a pin rajta mint amennyi kellene az alaplapnak ,ha "extra" terhelést akarsz levenni róla.

Eddig semmi gond nincsen vele nagyon csendesen üzemel és a védelem is igen kiváló(hegesztő daráló eszterga) néha megterheli a hálózatot ,de a táp észre sem veszi.2 éve hibátlan;)

2011. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Smartguy86 ***** válasza:

Én FSP párti vagyok, szóval ne kérdezz Chieftech-ről :D Olcsóbbak, az biztos, van aki azt is ajánlja, de az FSPnél nem jobb belső felépítésben.


Az OEM azt jelenti, hogy nincs doboza, csak maga a termék egy zacsiban, semmi kiegészítő. Processzoroknál érdekes ez, mert ott azt jelenti, hogy nem adnak hozzá gyári hűtést - cserébe olcsóbb pár ezressel.

2011. jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 P.O.C. ***** válasza:

A Chieftec teljesen rendben van. Főleg belépő szinten a CTG

Az OEM gyakorlatilag "zacskós" kiszerelést jelent. Semmit nem kapsz hozzá csak a tápot.


A Gigabyte -ból a típus sem mindegy, pl. a Superb -re ráférne már egy modellfrissítés, elég elavult belvilággal áldják meg őket. Pl. a Chieftec CTG jobb hatásfokú nála és szinte minden védelmi áramkör benne van.

2011. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Panda Péter ***** válasza:

nem tudom honnan jött, hogy a csifi nem jobb felépítésben, mint egy fsp. érdemes megnézni mondjuk egy agyonhype-olt aurum belét, háááát azért lehetett volna azon is csiszolni...

BTW a chieftec CTG 500 a best buy a 15alatti tápok között.

2011. jún. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor végül is elég jónak tűnik az a Gigabyte :D és akkor nem veszek OEM kiszerelést
2011. jún. 9. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!