Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Webkamerát nem tudom használni...

Webkamerát nem tudom használni! Teendők?

Figyelt kérdés
Nem adtak hozzá CD-t csak magát a kamerát meg az USB csatlakozót be is dugtam azt írja hogy használatra kész, viszont chatroulette,msn,skype használatakor nem jelez ki semmit. Mi a teendő? A webkamera egyébként ATD C-268
2011. jún. 9. 23:19
 1/2 anonim válasza:

Vezérlőpult->Rendszer->Hardver fül-> Eszközkezelő. Itt nem tudom neked hoyg van kiírva a videókártyád de valószinűleg könnyű lesz megtalálni mert egy sárga felkiáltójel vagy hasonló lesz melette. Nállam Imaging eszközök -Usb videóeszközként van kiírva. Ha ott van melette a jelzés, akkor nincs hozzá feltelepítve a megfelelő illesztőprogram, ezt ott letöltheted az eszközkezelőnél, vagy felmész a gyártó oldalára és letöltöd ott.

Ha nem adtak hozzá cd-t akkor szerintem azért nem működik mert nem telepítettél fel hozzá illszetőprogramot, hiába írja ki hogy használatra kész az még nem jelent semmit. Próbálkozz meg ezzel. Ha nem jött be akkor nincs más ötletem :S de szeirntem ez megoldja. na majd írj működött e

2011. jún. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nos :) mnden hiradástechnikai készülékhez kel adni telepitő cd t ill dvd t az eu szerint:)


ugyan is nem mindenki tudja lementeni internetröl:)

2011. jún. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!