Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja a DVD lejátszónak?...

Mi baja a DVD lejátszónak? Beteszek egy filmet, egy ideig megy, leáll és elkezdi leadni egy másikat ami rajta van a cd-n.

Figyelt kérdés

Úgy fél óráig leadja a filmet, utána meg elkezd leadni egy másik filmet ami a cd-n van.. hogy van ez? Egyik ismerősömnél is megnéztük a cd-t, ott tökéletesen működött, szóval nem avval van a baj. Akkor mégis mivel? Mert csak az "én" cd-immel ilyen, ami boltban vett, avval nem csinál ilyet. Lehet nem támogatja a típusát a filmnek? Milyen (viszonylag olcsó) dvd lejátszót ajánlotok, akkor venni?(mert van egy csomó filmem, és nem azért van kiírva, hogy laptopba, gépbe nézzem.... ott nem is szeretek filmet nézni.)

Persze, tudom megkéne venni a filmeket... de ahhoz meg nincs pénzem, mindenki kiírja. Én legyek az a bolond aki jó drágán megveszi? fenét...


2011. jún. 10. 08:01
 1/2 zettya válasza:

Próbájl másmilyen CD-re/DVD-re filmet írni... ha az sem lesz jó, akkor tényleg olvasót kell cserélni pl:


[link]


lehet lenne olyan is ami gyorsabban ír, de az meg fölösleges, ha túl gyorsan írsz, maga a lemez is túlmelegedhet... hoppá lehet ez a baj alapból :D milyen sebességgel írsz filmeket? 8x feé nem kéne menni

2011. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem én írom a filmeket, én csak kapom.. ennyire nem mennék bele, szerintem veszek egy új dvd-t ez amúgyis régi... :D

csak az a poén, hogy kénytelen vagyok másnál nézni :DDD

2011. jún. 17. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!