Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csúnya a játékok képminősége...

Csúnya a játékok képminősége 720p-s képminőségbe (PS 3)?

Figyelt kérdés

van itt valaki aki 720p-s minőségben játszik playstation 3 konzolán ? Az érdekelne , hogy nagyon recés a kép? és mennyire élvezhető a játékmenet ezen felbontáson.

(Elhiszem , hogy HD tévén az igazi de arra nincs most pénzem.)

jelenleg egy 22" átmérőjű lcd monitorom van DVI bemenetes és a maximális felbontása 1680x1050


mindenkinek köszönöm a segítséget


2011. jún. 11. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Azon a monitoron nemlehet játszani.HDMI bemenet kell.Ja és én eltudok játszani a szar kis tévémen.Mellesleg a 720p az majdnem HD.
2011. jún. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de ha jól gondolom akkor egy ilyen átalakítókábellel rátudnám kötni nem ?


[link]

2011. jún. 11. 19:39
 3/7 Panda Péter ***** válasza:

dvi-hdmi átalakító jó lehet, de akkor még valahogy a hangot meg kell oldanod (ami ugye a hdmi-n jön, de a DVI-ra már nem megy át. olyan erősítővel tudnád megoldani amin van hdmi bemenet az meg nem két fillér)

sztem vegyél egy használt síkképernyős tv-t, hd ready-seket már 40-50 körül kapsz. vagy maradj pc-nél.

2011. jún. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
USB-s gamer headsetet akarok hozzá majd használni :) remélem az jó lesz
2011. jún. 11. 20:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor mar bluetooth-os headset jobb lenne.


Amugy 720p-be is szep a kep nagyon, foleg, hogy a jatekok tobbsege meg ma is 720p-be keszul.

A rece az meg nem ezen mulik, hanem hogy a jatekban mennyire tudtak elsimitast hasznalni (egy GTA IV pl. tele van recevel, elvezhetetlenul sokkal, CRT-n is, 1080p-n is), egy Killzone-ba meg egy darab recet nem latsz, bar ez exkluziv, ott mas a helyzet, azok meg jo jatekok, de pl. egy Residen Evil 5-ben ami multiplatform sincsenek recek, vagy Assassinc Creed-be sem

2011. jún. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hang nem csak HDMI-n jöhet, ott van még az optikai és az analóg csatlakozó is.
2011. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ps-en olyanok nincsenek.Elméletileg.Vagyis én nem találtam.
2011. jún. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!