Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik operációs rendszer a jobb?

Melyik operációs rendszer a jobb?

Figyelt kérdés
Windows 7 Ultimate 64bit vagy Windows 7 Professional 64bit?
2011. jún. 12. 22:10
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
És zárójelesen: kb milyen gammák futnának rajta?
2011. jún. 15. 23:54
 22/26 anonim ***** válasza:

? :))


Melyik operációs rendszer a jobb? ?


Amit a felhasználó megért :)

2011. jún. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 P.O.C. ***** válasza:

1. Egy Core i3 -as laptop -nál szerintem az XP fel sem merüljön! Ezek már Windows 7 -re vannak optimalizálva..


2. Előttem is sokan írták, hogy felesleges az Utimate. Ezt csak megerősíteni szeretném. A Bitlocker meghajtótitkosítást úgysem használnád ki, amiben még különbözik, hoyga felhasználó felület nyelvét bármikor lecserélheted. Ez sem hiszem hogy hétköznapi lenne.

A Pro -nál kiemelném, a Backup funciót, és a az XP módot. De ezek is kiválthatók más nála jobb programokkal.

Összefoglalva: a felhasználók úgy 95% képtelen kihasználni egy Home Premium -nál jobb verziót.

Az meg csak ostoba városi legenda, hogy az Ultimate a játékokat jobban futtatja. Csak háttérszolgáltatásokban különböznek, semmi másban. Azok meg beleülnek a memóriába.

Én a te gépeden egy 32-bites Home Premium -ot tartok indokoltnak, de egy Professional -nál semmiképp sem jobbat.

2011. jún. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz :-)


Neked bőven elég lesz a Windows 7 Home Pre... rendszer is, Nincs szükséged, mint átlag felhasználónak, a plusz "tudásra". Nem használnád ki. Játékokhoz elég lesz.. :-)


Ráadásul: Mivel kevesebb háttérszolgáltatás indul el a rendszer indulásakor, ezért kevesebb erőforrást használ alapban, így több marad a játékoknak.


:-)

2011. jún. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Akkor Windows 7 32-bites Home Premium?
2011. jún. 16. 13:56
 26/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem igen, nincs sok értelme mást feltenni.


A gépemen ( Acer 5315- laptop, 2 Gb ram, 160 Gb winyó, noname monitorvezérlő, 2,53 Ghz-es proci), gond nélkül elfut a win 7 home pre., nincs akadozás, a játékok is jó minőségben indulnak.


(((((Mondjuk a gépem már nem mai darab, de egy egész jó széria volt. ))))))


:-)

2011. jún. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!