Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik kormányt ajánlanátok...

Melyik kormányt ajánlanátok pc-hez ami a legjobb?

Figyelt kérdés

maximum 5000ft-ot tudok rá spórolni azt is fél év év alatt és ebben a kereben kellene pc-hez a legjobb választás. Elsősorban szimulátorhoz (LFS)-hez kéne..

régen volt egy momo-m csak hülye voltam és eladtam aztán most megint akarok simezni..


2011. jún. 13. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor spórolj még jópár fél évet. Ennyiért nem érdemes kormányt venni (nem is tudom lehet-e ennyiért...), de ha LFS-hez kell, akkor főleg szánd rá a pénzt.

Én 2005-ben kezdtem LFS-ezni, 2009-ig egérrel toltam, spóroltam, és végül vettem egy Logitech G25-öt 36-ért, újonnan. Bármi mást venni pénzkidobás.

G25-öt sajnos már csak használtan kapsz, 30 körül mennek, a G27 meg felejtős.

2011. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vágom, hogy g25 vagy g27 kéne de eggyikre sem lesz sose pénzem annyit meg nem ér meg az egész, hogy egy nyárimelós pénzt rászánjak :\ logitech wingman ilyesmikre gondoltam:D de am vágom, hogy nem valami jók de jobb mint egér meg bill :P am DFGT-n gondolkozom de az sem éri meg mert akkor már inkább használt g25 ha van..
2011. jún. 13. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg használt DFP, sokan mókoltak otthon rá kuplungot joystickból kiszedett potméterekkel. Bár a H-váltó szerintem szükséges, hacsak nem formaautókkal szeretsz menni.

Egy 5-10 ezres kormánnyal hidd el nekem, hogy nem jobb mint egérrel. Próbáltam másnál, semmi köze a valósághoz. A G25-höz meg hozzá lehet szokni fél óra alatt, egér után.

2011. jún. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem :d hát vennék én csak kéne valami meló nem tudsz?:D amúgy driftelgetek inkább meg régen is de most pályaautózni szeretnék :) egérrel már meguntam az állandó 5-ik kör utáni kicsúszást.. amúgy msn-ed van?:D mert ott könyebb lenne beszélni ezekről a dolgokról xd ha van akk bnbn@citromail.hu
2011. jún. 13. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!