Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung külső Winchesterre...

Samsung külső Winchesterre lementettem az adataimat. Hamar csináltam, vagy ráért volna később is? Nem lesz az adatoknak semmi bajuk? Épségben maradnak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 14:58
 1/3 legendavagyok01 ***** válasza:

Mi az, hogy "hamar csináltam"????

Egy külső winchesteren is sérülhetnek adatok, mint bármilyen más adathordozón. Például a külön táp nélkülieknél szokott a nem megfelelő áramellátás miatt bekrepálni a vinyó. (Ennek azért vannak jelei: időnként nem ismeri fel a gép, vagy nagyon lassan, másolás megszakad, vagy őrült lassú, nem lehet szabályosan eltávolítani, stb.)

Ha valaki normálisan használja, és kíméli, sokáig működőképes lehet.

Minden esetre a pótolhatatlan adatokat ne csak egy helyen tartsd (mondjuk a gép meg a külső vinyó, az már kettő).

2011. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hamar csináltad. később is lehetett volna, már persze, ha nem száll el időközben :)

az adatmentést nem lehet elég sűrűn csinálni. alapelv, hogy két helyen tárolva nagyobb az esélye, hogy megmaradnak az adataid. alapelv az is, hogy három helyen még biztonságosabb ...

2011. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A külső winchesterem tökéletesen működik.A belső is.Az adatok miatt kérdeztem.Köszi a választ.
2011. jún. 15. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!