Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Leesett a külső vincseszter,...

Leesett a külső vincseszter, most kattog és nem ismeri fel a gép mit tegyek?

Figyelt kérdés
Titkos dolgok is vannak rajta és nem szeretném odaadni egy számítógép szerelőnek vagy nincs más választásom?
2011. jún. 16. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy lenne más választásod. Miért nem titkosítottad a titkos dolgaid? :D


Ha meg lehet javítani, az adatokat akkor sem biztos, hogy meg tudja menteni. Nem értelek teljesen ..... Nem te lennél az első akinek 2 terra letöltött torrentet vagy tiszta kikötözős hardcore poreszt találnak a gépén.

2011. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire titkosak. Ha a CIA fog vadászni rád, hogy kinyírjon, akkor tényleg ne add oda. Ha magántermészetűek, akkor a szerelőt pont nem fogja érdekelni.
2011. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Titkos nem titkos...Ha nem értesz hozzá ne piszkáld(saját tapasztalat alapján mondom:D).Sztem vidd el egy szerelőhöz...
2011. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
szerencsére 1 éve vettem van még rá garancia,erre adnak ha leejtettem?
2011. jún. 16. 14:22
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Ha lány vagy és nagyon rövid szoknyában, áttetsző blúzban mész, akkor esetleg.
2011. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt a gond, kattogott és nem ismerte fel a gép. semmit nem tudtam csinálni, elküldtem szervizbe, kb. 2 nap múlva jött az e-mail h a lemez és a fej tropára ment. több mint valószínű neked is ez lesz úgyhogy nemigazán tudják majd megnézni a "titkos" dolgaidat, meg a szerelők amúgy se azzal foglalkoznak h megnézzék mi van rajta, megcsinálják minnél előbb csak kapják meg a pénzüket :D
2011. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és az adatok rajta maradnak ?? :O
2011. jún. 16. 14:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rájönnek hogy leesett, ha mondod ha nem, és arra nincs garancia. Legalábbis nekem nem volt.
2011. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát ha a lemezt kicserélik tuti nem lesz rajt mert olyan mintha egy másikat vettél volna.
2011. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
szerintem az olvasó fej mozdult el ,akkor van esély hogy az adatokat megmentsék?
2011. jún. 16. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!