Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit szóltok ehez a videókártyá...

Mit szóltok ehez a videókártyához? Intel HD Graphics 3000?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 13:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ezt mondom:)) !:D
2013. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Bence NOD válasza:
nekem ugyan ilyen a vidi kartyam... laptop es en nekem meg azt kene el mondanotok hogy ha a Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad - GOTY Rendszerkövetelmények a kovetkezok: Dual Core 2.3 GHz vagy jobb Memória: 3 GB es az en gepemben dual core 2.20 ghz-s proci 4 gb ram van? es ez a video kartya el indulna e rajta rendesen lagg mentesen mivel 0.10 ghz val kisseb a procim ehez valaki nekem is irna valamit hogy esetleg ne vegyem meg folosben a jatekot elore is kosz :)
2013. szept. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Bence NOD válasza:
ugy ertem hogy valaki azt irta nekem hogy ha jobb vidi kartyam van el indul es utana le irtam neki hogy ugyan ez a vidi kartyam van es azt mondta kizart dolog ez igaz lenne es ha igen van mas eselye hogy tugyak rajta jatszani? es bocs hogy ide irok csak ez is fontos info a video kartyarol :)
2013. szept. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 armagedon32 válasza:
sziasztok van egy asus a54l laptopop i3 proceszor 2,2ghz 4g ddr3 ram 1333mhz hd grapics video kártya pl a Tomb Raider - GOTY Edition csak a menűig jútt el és ki dobb de a LEGO MARVEL Super Heroes szépen stabilan futt rajta ugy tudom hogy ez a video kártya a ramott használja böviteni kellene 8gb-ra vagy mi? ja meg hogy meddig lehet böviteni a ramott mert csak 1 tárhelyet találtam a gépben vagy csak én nem értek hozzá . lehet video kártyát cserélni milyen játékokat visz ?? elöre is köszi a válaszokat
2014. febr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 armagedon32 válasza:
ja a video kártya graphics 3000
2014. febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!