Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Phenom X4 970 vs X6 1055T...

AMD Phenom X4 970 vs X6 1055T -- Játékra melyik jobb?

Figyelt kérdés

Van olyan játék ami kihasználja mind a 6 magot?(én azt halottam a metro 8-at is használ)

Mert ha nem akkor azért az X4es 3500mhz-e jobb mint az X6os 2800za


2011. jún. 20. 11:39
 1/5 anonim válasza:
Az X4 bőven jó játékra, sőt az X6nál még jobb is.
2011. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kb 3 magot használhat ki....

hülyeség ahogy van amit hallottál....

semmi sem használ 8 magot játék meg főleg

2011. jún. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szóval akkor az órajel jobban számít.

De mi lesz pár év múlva? (hosszabb távra tervezek azért néztem a 6magosat) Akkor lesz valami ami haszálja?

2011. jún. 20. 11:49
 4/5 VODKA0710 ***** válasza:
Ha hosszabb távra tervezel, ajánlani tudok 4 magos Phenom II Black Edition-t. Egy megfelelő alaplappal hatmagosítani lehet őket. Tehát most lesz egy "olcsó" négy magos processzor, később alaplapcsere után meg egy hat magos.
2011. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én viszont a helyedben várnék még egy kicsit (ha hosszabb távra fejlesztesz),nyár végén bemutatják az AMD legújabb fejlesztésű FX buldózer procikat. Ez nem csak hosszútávon jó/jobb,de kicsit össze kavarhatja a most jelenlegi árhelyzetet a hardverpiacon. Ami remélhetőleg a fogyasztóknak kedvezni fog.
2011. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!