Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudok újraírható...

Miért nem tudok újraírható dvd-t írni, csak simát?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje, nem enged az újraírható DVD-re újra filmet írni.Miért?

Rendes DVD-t enged írni,az újraírhatót amikor először írok akkor is ,de többet nem enged.

Anyagilag meg sehogy sem jó ez így,napi szinten írok ki filmeket, van,h csak 1et és utána dobhatom el.

Köszi


2011. jún. 21. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
akkor vegyél pendrive-ot
2011. jún. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De DVD-n nézném a filmeket,ahhoz meg cd-re kell,h kiírjam.
2011. jún. 21. 20:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Letörlöd róla a korábbi anyagot az újraírás előtt?
2011. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
képes az íród újraírhatót írni? ha igen akk letörölted az újraírhatóról a korábban ráírt adatokat? meg milyen programot használsz írásra?
2011. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy véletlenül lezárod őket?
2011. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nerot használok, mindig is Nero volt, de azelőtt semmi ilyen gond nem volt, egyszer csak már nem írta,csak az új CD-ket.Képes rá az író,hiszen eddig is így volt.

Letörlöm előtte,de már a törlésnél is azt írja ki,h hiba.

Ha meg írni próbálok, akkor is cd írás hibát ír.

..de régen ha nem töröltem előtte,hanem egyből írtam,akkor is magától felajánlotta,h előtte töröl, és nem volt ilyen gond.

2011. jún. 21. 20:43
 7/10 A kérdező kommentje:

Mikor megnyitom a gépen a cd-t nem is jelzi,h lenne rajta bármilyen film is, olyan mintha üres cd lenne.Most töröltem a cd-t a fájl megnyitásánál felajánlott törléssel,és úgy kiirta,h sikeresen törölve,de hiába...

Mit tehetnék? :S

2011. jún. 21. 20:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Vagy az íród "gyengült el", akkor csere, vagy a lemezek nem tudnak annyi újraírást, amennyit Te szeretnél..

Azért az újraírások száma erősen korlátos...

2011. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

de most vettem vadi új CD RW-ket, egyszer írtam rá filmet és már a másodikat nem engedi.

Az író meg, létezik,h mindent megír, ami vadi új cd, de az újraírhatót nem bírja?

2011. jún. 21. 20:55
 10/10 anonim ***** válasza:

A törléshez kell a legnagyobb "sütőerő"..

És a lézerek bizony öregszenek, a 6000Ft.-osé gyorsan, a 30000 Ft.-os Plextoré sokkal lassabban.

De lehet máshol van a baj...

2011. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!