Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya drivert feltettem...

Videókártya drivert feltettem de még az ablakok is "laggolnak" Miért van ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Feltettem azt a drivert a gépemre amit a VGA-hoz kaptam. Igaz még játékkal nem próbáltam ki de ha windows alatt mozgatok egy ablakot az is meg mikor neten görgetek le-fel egy oldalt már az is szakadozik. Miért van ez? Amúgy XP-t tettem rá. XP-re fel lehet tenni a directX11-et ugye?
2011. jún. 25. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:

üdv


jaja, directx11 van xp-re is, az a videókaritól függ hogy ki tudja e használni, drivertelepítés után lehet újra kell indítani a gépet hogy minden rendesen menjen, vagy próbáld meg az nvidia/amd honlapjáról leszedni a neked való legfrissebb drivert

2011. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Újra lett indítva. A driver pedig jó az ekőző windows-on ment vele rendesen. AZ win7 volt most XP van rajta. Közben találtam dx11-et XP-hez kössz.
2011. jún. 25. 19:40
 3/5 anonim válasza:
Megnyugtatlak Xp nem támogatja a dx11-et. Az csak a vista és win7 kiváltsága. Am akkor szokott laggolni az ablak ha nincs fent vidkari driver ,ahogy az elöttem szóló mondta telepítés után reseteld a masinát. Amit találtál dx 11 -et az csak annyit tesz ,hogy megváltoztat valamit dx9 -forráskódjában így az XP dx11-et fog kiírni., de ettől függetlenül csak dx9-ed lesz.
2011. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké. Amúgy nem nagy trauma. Egy HD 5670-en ha beállítom a dx11-et azt nem nagyon bírná úgysem. Ezen a karin kb csak dísz és elmondható hogy na ez támogatja. Amúgy a probléma megoldódott! leszedtem az ASUS honlapjáról egy másik driver-t azt feltette szó nélkül, minden megy most már. Azért köszi mindenkinek
2011. jún. 25. 22:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Na de DX10-ben szépen mennek a játékok és XP alatt az sincs. Én azt ajánlom, használj Windows 7-et ott legalább ki tudod használni a videokártya adottságait. Valamint Dirt 2, AVP az 1 GB-os 5670-en szépen fut DX 11-be. Optimalizáltság kérdése az egész...
2011. jún. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!