Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártyáknál mi a különbség?

Videókártyáknál mi a különbség?

Figyelt kérdés
Mondjuk Ati kártyáknál van sapphire, powercolor meg hasonlók. Mi a különbség egy ugyan olyan chipsettel de mással gyártatott kártyák között? Melyik való játékra?
2011. jún. 25. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A chipsett lehet ugyan olyan, de a márkáktól függ az hogy milyen a nyáklap minősége, milyen a kártya hűtése stb...
2011. jún. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És mondjuk egy HD 5830-nál, vagy általában akár mik a tapasztalatok, vélemények?


[link]

2011. jún. 25. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem írni hogy szerintem a Sapphire való játékra! :)

Egyébként az HD 5830 egy jó kártya, de azzal számolni kell hogy sokat fogyaszt.

2011. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Néztem a teszteket, és azért gondoltam, hogy jó lesz. Magánál drágább kártyákat győzött le. Másik kérdés, hol nézhetem meg a tápegységem típusát? Rajta csak az elektromos készülékeknél szokott dolgok vannak.
2011. jún. 25. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem így konkrétan programmal nem lehet megnézni, szedd le a gépház oldalát biztos fel van tűntetve rajta a márkája.
2011. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!