Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol kel meg nézni hogy mekkora...

Fábján Ákos kérdése:

Hol kel meg nézni hogy mekkora a tápegységem teljesítménye? (Watt)

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 07:41
1 2 3 4
 21/32 P.O.C. ***** válasza:

Hát az a kártya egy igazi kis zabagép. :) Szal ennél alább én nem adnám:

[link]

2011. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Apropo P.O.C., nekem legutóbb gyorsan kellett tápot vennem. Itt győrben egyszerűen nem kaptam tápot(450W chieftec or fsp-t kerestem). SuperB-t akartak eladni nekem, meg a bitboltban nagyon-nagyon rá akartak beszélni, asszem 500as HKC-re, egekbe marasztalva azt. És mikor már el akartam jönni, elővettek a pult alól, majdnem 2szer annyiért egy Chieftec CTG-600-80P-t, amit végülis megvettem. Tudom h nagy, de hirtelen..

Nem is ez a lényeg, a HKC tényleg olyan rossz, mint itt olvasom, vagy jó, mint a boltban mondták? Miért akarták volna eladni az olcsóbbat, ha drágábbat akartam?

2011. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Teesék, egy jó táp: [link]
2011. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Vagy ez, ha kicsinek találod: [link]
2011. jún. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Jó lenne csak drága:( nem tudtok olcsóbbat mutatni?
2011. jún. 26. 20:11
 26/32 P.O.C. ***** válasza:

19:56

---------------

A Gigabyte SuperB FSP beles (persze nem mindegyik, de ennek ellenére is megbízhatónak számítanak, mert nem spórolnak ki belőlük mindent) pl. a 460 W változat egy az egyben megegyezik az FSP-350GLN -el.

A HKC minőségéről itt értesülhetsz:

http://www.youtube.com/watch?v=XhCnwiWBbUY

Persze rá lehet fogni, hogy a tesztelt táp az épp egy hibás példány volt. De a túláram védelemnek, akkor is le kellett volna kapcsolnia a tápot ilyen értékekénél.


A 600 w -os CTG volt a legjobb választás, amit ott hirtelen venni tudtál. Persze kis túlzással az még egy Quad SLI konfigot is kiszolgálna, 125 W TDP -jű fullos hatmagos procival. :)

Persze lehet nem is túloztam akkorát:

[link]

2011. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 P.O.C. ***** válasza:

"..Jó lenne csak drága:( nem tudtok olcsóbbat mutatni?.."


A kettővel ezelőtt linkelt FSP HEXA 400 W -nál lehetetlen olcsóbb megbízható tápot linkelni, ami elbírna ezzel a kártyával meg a konfigod többi részével.

2011. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Iway-en tudtok ajánlani? és olyat hogy ne sz*rjon be a gép a vga-tól(Sapphire HD5830 1GB Xtreme GDDR5) meg a gépem többi alkat részétől.
2011. jún. 27. 06:57
 29/32 P.O.C. ***** válasza:

Hát ott se olcsóbb:

[link]

[link]

2011. jún. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Ezek elbírnák a vga-t is meg a többit is?
2011. jún. 27. 07:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!