Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ipod magyar kézikönyv van-e...

Ipod magyar kézikönyv van-e online?

Figyelt kérdés

A legtöbb tudnivaló ipod használatáról (kézikönyv)

Zene feltöltés

Játékok feltöltése (letöltése)

stb...


Válaszaitokat előresi köszönöm :3


2011. jún. 26. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
mit értesz "onlyne" szó alatt?
2011. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tulajdon képpen semmit csak annyit hogy nem egy csomagolt képek amit nyomtatni kiell vagy hasonló de nagyából csak egy leírásra gondoltam ami igazán érdekel az a regisztráció bankártya kód nélkül...

(nem is tudom mért írtam "onlyne" oda xD)

2011. jún. 26. 12:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és Ipod touch -om van...
2011. jún. 26. 12:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Na elmagyarázok neked mindent. Az iTunes -al tudsz mindent rátenni az iPododra,Apple ID-t (Bankkártyamenteset úgy szerezhetsz,ha rákeresel egy ingyenes appre,megpróbálod letölteni,majd ott feldobja az ablakot h regelj először. Ott rákatt és kiválasztod majd a bankkártya nélküli módot. Ennyi. :) ) Zene feltöltés: File > Add file to library > kijelölöd a zenéket.

Ha kell még valami akk írj ide. :P

2011. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
/előző vok/ Nekemis am iPod Touchom van,és eleinte énsem tudtam semmit,de magamtól belejöttem. Kézikönyv nélkül. :P
2011. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Am regelés után már mennifog. Mindent letölthetsz ami csak kell app. (De így persze csak az ingyeneseket,de köztük is van sok hasznos!) :P
2011. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

iPoddal kapcsolatosan meg nyomsz egy Sync-et és automata felrak mindent magától,backup-ot is készít. Szal tök automata az egész,jó választásod volt. ;)

Apple Forever! :D

2011. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek :D Megvan minden info innen és máshonnan is! thx még1x :D
2011. aug. 5. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!