Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dobhatom ki a DVD íróm? Vagy...

Dobhatom ki a DVD íróm? Vagy szerintetek más a baj?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mert nem értek annyira a gépekhez, ezért szeretném a segítségeteket kérni,h ennek már annyi, vagy érdemes valakivel megnézetnem.

Eddig az volt "csak" a baj vele,h ha új DVD-t tettem be,akkor gond nélkül ki tudtam rá filmet írni.

de én újraírhatóra szoktam,mivel napi szinten írok vele, és az újraírhatós dvd vel is csak első alkalomkor enged írni, utána nem ismeri fel.

Most ps játékokat szerettem volna cd re írni.

Vadonatúj cd-k vannak itthon, hol beveszi ,hol nek, kb. minden 3.at bevette tegnapig.

Ma már kész semmit.Találtam újraírhatós cd-t,azt letöröltem és arra engedett játékot tenni.

Nem értem.Nem értek hozzá ezért kérdezem,h kuka?

Mert ír,hiszen amelyik cd-t,dvd-t akarja azt megírja.

Köszönöm


2011. jún. 26. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet h gyenge minosegu, vagy eppen csak nem az irohoz valo cd/dvdt hasznalsz. A dvd iro papirjai kozott, vagy ha neten rakeresel, nezd meg, h milyen markat ajanlanak hozza.
2011. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
LG gsa h55n van, de már vagy 5 éve, és fél évvel ezelőttig semmi baja sem volt
2011. jún. 26. 13:36
 3/4 lindmayer ***** válasza:
ha 5 éves és napi szinten írsz vele akkor valószínű hogy az íróddal lesz a baj
2011. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kuka, vegyél egy újat nem nagy összeg, ajánlom a Pioneer DVD-írókat, én már elfogyasztottam belőlük párat, elég jól bírták a strapát.
2011. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!