Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom letölteni a...

Hogyan tudom letölteni a directx 10 -et a XP-s gépemre?

Figyelt kérdés
Lehetséges egyáltalán ?Azért kéne hogy tudjon furni rajta a Tomb Raider Underworld...(ezt irja ki mikor elakarom inditani:"failed to initialize direct 3d with current settings" ) :/ :s...Esélytelen ?
2009. márc. 25. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
A Dx10-et csak az újabb videókártyák támogatják, nézd meg a tied támogatja-e.
2009. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy lehet megnézni ? Hol?
2009. márc. 25. 21:31
 3/9 A kérdező kommentje:
Laptopom van ... akkor gondolom kizárt hogy menjen :(
2009. márc. 25. 21:36
 4/9 Jenci ***** válasza:
Figyelj,az XP-re nem tudol directx-10 tenni,mert az csak Vistára van.Inkább töltsd le a legújabb illesztőprogit a videokártyához és ha szükséges frissítsd a directx 9-et.
2009. márc. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de azt honnan töltsem le ? tudsz nekem segíteni ?:S egy oldalcím vagy vmi ? és frissíteni ?:S
2009. márc. 25. 23:33
 6/9 Jenci ***** válasza:
Meg kellene nézned,hogy milyen a videokártyád tipusa.Azután a gyártó honlapjáról meg tudod szerezni a frissítést.Mondjuk tedd fel először az everest.Ez mindent megmutat a gépedről.Innen töltsd le: [link]
2009. márc. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

XP-re nincs DirectX 10.

Amúgy ahhoz, hogy a DX10-et telepítsd, nem kell a kártyának a DX lehetőségeit ismerni. Gyakorlatilag minden ma, illetve az elmúlt években kapható asztali gépekbe szánt videokártya működik (Vista alatt) DX-10(.1)-zel, legfeljebb az effekteket nem tudja megjeleníteni. Egy GF4MX440-et tartalmazó gépre ugyanúgy lehet Vistát tenni, amiben alap a DX10, mint egy Radeon 4870-re. Pedig az MX440 6 éves kártya, akkor még tervezőasztalon sem volt DX10... A megjlenített effektekben természetesen lesz nagy különbség. Pl Aero nem hinném, hogy fog működni MX440-en.


A kapott hibaüzenetben sehol sincs benne, hogy neki DX10 kell. Viszont GF6800 ill. Radeon X1300 vagy ezektől jobb kártya kell neki (X1550, X1600, HD2400 nem támogatott). Ha ez nincs meg, akkor nem fogsz vele játszani. Esetleg DX-ből érdemes lehet azt felrakni, ami a játék lemezén van. A 9.0c is folyamatosan frissül(t).

2009. márc. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

xpre is van dx10

[link] innen töltöttem le aszthiszem, csak semmi értelme telepíteni ha a kártya nem támogatja

2009. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy idézet a Microsoft oldaláról:


Q:Will DirectX 10 be available for Windows XP?


A:No. Windows Vista, which has DirectX 10, includes an updated DirectX runtime based on the runtime in Windows XP SP2 (DirectX 9.0c) with changes to work with the new Windows Display Driver Model (WDDM) and the new audio driver stack, and with other updates in the operating system. In addition to Direct3D 9, Windows Vista supports two new interfaces when the correct video hardware and drivers are present: Direct3D9Ex and Direct3D10.


Since these new interfaces rely on the WDDM technology, they will never be available on earlier versions of Windows. All the other changes made to DirectX technologies for Windows Vista are also specific to the new version of Windows. The name DirectX 10 is misleading in that many technologies shipping in the DirectX SDK (XACT, XINPUT, D3DX) are not encompassed by this version number. So, referring to the version number of the DirectX runtime as a whole has lost much of its meaning, even for 9.0c. The DirectX Diagnostic Tool (DXdiag.exe) on Windows Vista does report DirectX 10, but this really only refers to Direct3D 10.


[link]


Amit írsz, az legfeljebb egy orosz programozócsapat szüleménye, de nem összekeverendő a Microsofttal (ettől még lehetnek ügyesek, de nekem cirill betűs hirdetéseken kívül sokminden nem jön be, és ez rossz ómen).

2009. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!