Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik notebookot vegyem a...

Melyik notebookot vegyem a kettő közül?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

A két notebook nem véletlenül 4 GB-os és ATI-kártyás, mert nem utolsó sorban játékra kéne. Árkategóriától nem térnék el, de ha valaki tud jobb márkát ajánlani, bár azt hiszem a Dell-nél és a Lenovo-nál nincs jobb, annak várom véleményét.


2011. jún. 26. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz, ha olyant nézel amiben INTELES proci van. Nem ajánlanám az AMD procival szerelt laptopokat.
2011. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 P.O.C. ***** válasza:

Ha játékra veszed, akkor kicsit jobban kösd fel a gatyód anyagilag!

Vagy ha csak ennyi van rá, akkor inkább asztali gép a jó választás.

2011. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg jatszani akarsz, akkor egyik sem. Alapbol az Amd procik notebookokban nagyon az Intel mogott vannak, a notebookos videokartyak pedig joval asztali tarsaik mogott vannak. Arrol pedig ne is beszeljunk hogy a ket gep amit linkeltel jo oreg integralt videokartyakkal van felszerelve, amik teljesitmenye jatekokban finoman is szolva nem az igazi. Persze amugy ha regi jatekok jatszasa a cel, mondjuk olyan 2007-ig, akkor mindketto megfelel, de inkabb a Dellt ajanlanam.
2011. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezen már lehet játszani.

Dell Inspiron N5010 Intel Core i3 380M 2.53 GHz 4GB DDR3 RAM, 500 GB HDD ATI Radeon HD5650 1GB 144.900 Ft

[link]

2011. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 P.O.C. ***** válasza:
Az utolsó válaszoló ajánlata a minimum, ha komolyabb kompromisszumok nélkül játszani akarsz!
2011. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Amd kilõve. A játékoknál már semmin nem lepõdnék meg, ismerõsöm 1 éves Acer notebookja 2gb-s memóriával, ati kártyával nagy meglepetésre viszi a GTA 4-et. Eléggé leragadtam ennél a két márkánál de ha jobban belegondolok, így lehet h sok jó laptop mellett elmentem mert nem Dell vagy Lenovo volt.
2011. jún. 26. 19:22
 7/9 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a gépet, amit majd megveszek:

[link]

2011. jún. 26. 20:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Na ez mar nem rossz, igaz a video csak also kategorias notebook video, de ez el fog boldogulni nagyjabol minden jatekkal.
2011. jún. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
MSI gépet soha nem vennék az majdnem fujitsu siemens
2011. jún. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!