Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Toshiba c660-13x laptopról...

Toshiba c660-13x laptopról vélemény?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt vettem a laptopot, de most láttam, hogy az L széria több csatlakozással rendelkezik szinte ugyanennyi pénzért (130E Ft). Szerintetek megérte? Jó ez a márka?
2011. jún. 26. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Egesz jo gepek a Toshibak. Bar nem tul elterjedtek, de jol ossze vannak szerelve es egesz megbizhato gepek. Nekem egyedul az aruk nem tetszik, mert szinte mindig lehet talalni mas markat ugyanolyan konfiguracioval, joval olcsobban.
2011. jún. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Egyetértek az elsővel. Továbbá ha nem játszani kell, akkor egyébként jó kis gép - csak tapasztalataim szerint az Intel Graphics Media Accelerator HD katasztrofális.
2011. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Toshiba nem túl elterjedt? Rengeteget eladásuk van, igaz, az üzleti körben kisebb a részesedésük.
2013. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!