Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ilyen konfighoz milyen...

Egy ilyen konfighoz milyen videókártyát és tápot vegyek szerintetek? Fontos hogy olcsó legyen mind2 tehát videókártyára nem szánnék 15ezernél többet!

Figyelt kérdés

GIGABYTE GA-78LMT-S2P alaplap

Kingston HyperX 2GB DDR3 1600MHz memória


2011. jún. 28. 20:42
 1/7 A kérdező kommentje:

ja és

AMD Athlon II X2 250 3GHz AM3 Processzor

2011. jún. 28. 20:44
 2/7 bix ***** válasza:

15k ért nem kéne szerintem vga... a lapba van valami integrált igp ahogy látom, dvi kimenet is van, tehát vga nélkül is rá tudod dugni a monitort. persze játékra nem lesz jó, de arra egy 15k-s vga se fog domborítani, max 4-5 éves címeknél... ha arra jó, akkor 5670 radeon kürül érdeklődj vagy gt 240 nvidia oldalról. egyik se csoda cucc sokat ne várj tőle...


tápból viszont érdemes minőségit venni, ezeknek fsp az alja, ami alatta van és olcsóbb az nem tápegység hanem ipari hulladék és levélnehezék. nincs benne túláram, túlfesz, rövidzár stb védelem, valamint elég "könnyű" konstrukciók, a ráírt teljesítmény köszönő viszonyban sincs a valóssal, és ha valamiért elhal akkor viheti magával a fél gépedet, ami többe fog fájni mint amennyivel többet költesz rá.


[link]


táppal kapcs ajánlott olvasmány

2011. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Táp:

[link]


Kártya:

[link]

2011. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

tápba nemlenne jobb egy ilyen codegen?ez 450W-os és olcsóbb és szerintem jobb mint a másik nem?codegen a legjobb tápba?


[link]

2011. jún. 28. 20:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az FSP 350APN-t vedd meg. A Codegen nem a legjobb, az egyik legrosszabb.
2011. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bix ***** válasza:
100%
látom elolvastad amit linkeltem... nem is értem miért töröm magam néha.
2011. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Codegent csak akkor vegyél ha szigorúan ki akarsz baszni magaddal. Ellenkező esetben még a nevét is felejtsd el inkább, mivel az egyik legmegbízhatatlanabb márka. Az FSP viszont az egyik legjobb, és abból egy 350W-os kényelmesen kihajtja ezt a konfigot.
2011. jún. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!