Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a 4-magos phenom II-k...

Bazsko kérdése:

Ha a 4-magos phenom II-k közül csak a 95W-s procikat bírja el az alaplap, akkor ha unlovkolok egy 2 magos phenom II-t 4-re akkor elbírja azt az alaplapom?

Figyelt kérdés
sajnos már nem találok alaplapomba való phenom II x4-et (kivétel 925 és 840... de sajnos ezek nekem gyengék :s) szóval elgondolkodtam hogy veszek 2-magost (lehet használtan, hogy biztos legyen a 4 mag) unlockolom... de nem tudom hogy be fog e indulni akkor az oprendszer, ha véltetlen 80W-ról 95W fölé emekedik a fogyasztása... vagy bios készítésnél csak direkt hagyták ki a 125W-s procikat AM3-ba és AM2+-ba? mert AM2-be érdekes hogy támogatja a 125W-s athlont -.-
2011. jún. 29. 10:47
 1/1 A kérdező kommentje:
látom megfogott mindenkit a kérdés, mert 1 órán belül mindig szokott a kérdéseimnél lenni minimum 2 válasz :D
2011. jún. 29. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!