Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Működne -e? Van egy elég régi...

Működne -e? Van egy elég régi ASRock 945GCM-S alaplapom, processzort nem merek hozzá venni, mert azt mondták, hogy olyan elavult, hogy úgysem húzza sokáig, úgy meg nem éri meg. Azt mondták inkább videókártyát vegyek. Ki is néztem.

Figyelt kérdés
Egy Sapphire Radeon HD5550-est. Ez kompatibilis az alaplapommal, fel tudom szerelni? Szerelésnél mire kell figyelni, mik a nehézségek? Nem szereltem még gépet, nem tudom.
2011. jún. 29. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen,mert a hd5550 és az alaplapodon is pci-express felületű csatoló van,tehát jó az alaplapodba.

A felszerelés könnyü,a kar lenyomása után először mindig belül tedd be a vga-t,utána told be a külső(a gép háza hátulja felöli)oldalát.

Továbbá fontos hogy mindig az x16os foglalatba tedd,ha több is van akkor érdemes megnézni az alaplapod kézikönyvében.


a másik fontos dolog,hogy utána kell nézni hogy ez a hd5550 ás kártya hosszabb e mint a mostani kártyád,és ha igen akkor attól még el fog e férni az alaplapon,ill a házadban.

2011. jún. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!