Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összetudok egyedül szerelni...

Összetudok egyedül szerelni egy gépet?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek a gépekhez. Benéztem az én gépembe, és van egy csomó kábel, meg vezeték ami csak úgy benne van, és nem megy sehova. Meg van ilyen szürke vastagabb kábel ami vagy 8 kábel megy egymás mellett.

Akarok venni egy gépet, már összeírtak nekem egy jó gépet.

Ha megveszem a dolgokat, meg házat, akkor egyedül össze tudom rakni? Mindennek megvan a helye, nem tudom rossz helyre berakni?

Szóval egyedül összetudom úgy rakni, hogy működjön?


2011. jún. 29. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
áh nehogy neki álj,ha annyi pénzt ráköltesz akkor má az a +2ezer ft ne vágjon földhöz amig összerakják neked a szakemberek,egy pillanat alatt leégeted az alaplapod,egy csavar,vagy egy kis tű ráesik,és épp rövidre zár valamit már mehet is a kukába
2011. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Mindennek megvan a helye, nem tudom rossz helyre berakni? "


Egyszer másik fórumon egy fazon panaszkodott hogy nem megy az összerakott gépe kiderült hogy 40%-át rossz helyre dugta amikor megmondtuk neki még akkor is rossz helyre dugott pld processzor táp kábelt, illetve rossz kábelt dugott a processzor tápba mert beleerőszakolni bele lehet.Ha valaki megmutatja többször az összerakást és gyakorlod vele egy idő után megtanulhatod.Amit szürke dugónak mondasz az is fehér vagy egyes tápoknál fekete.

2011. jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gugu Gabor ***** válasza:

Ha ennyire értesz hozzá amennyire leírtad, akkor inkább ne állj neki egyedül.

Fent már írták hogy nem nehéz tönkre tenni a dolgokat és az igaz hogy elméletileg nem tudod rossz helyre dugni a kábeleket néha mégis sikerül.

A legtöbb boltban össze szerelik pár ezer Ft-ért,vagy ha van ismerős, barát aki tényleg ért hozzá kérd meg őt hogy segítsen benne ebből még akár tanulhatsz is.

2011. jún. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az hogy egyes dugó nincs sehova dugva azért van mert az alaplap ennyit igényel.Van videokártya ami a buszból kap tápfeszt van ami egy dugóval már a tápra van kötve van olyan ami már két dugóval van tápra kötve mert egyedül többszáz wattot vesz fel.
2011. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!