Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy Western digital...

Vettem egy Western digital 500Gb os sataIII merevlemezt. Ezt háttérlemeznek szerettem volna betenni működik is csak az a gond xp töltés közbe megáll ez másik merevlemezen van néha olyan mind ha töltene semmi. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Alaplapom még sima régi satás amin aaz xp van sata II-es maxtor
2011. jún. 30. 08:36
 1/9 VODKA0710 ***** válasza:
Nézd meg BIOS-ban, a boot sorrendet. Bár nem biztos, hogy ott a probléma.
2011. jún. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 P.O.C. ***** válasza:
Vagy csak sz*r a tápod, és az új merevlemezt már nem bírja el.
2011. jún. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 VODKA0710 ***** válasza:
Ha már megpörgeti a HDD-t, akkor nincs baj. Itt mindenki a tápon van felakadva? Miért nem érti már meg senki: A tápegység csak a 220VAC-t 12/5/3.3VDC-re alakítja. Egy "üres" PC-n (amibe csak 1 HDD van), a max fogyasztás ~350-400W ideális esetben. Ennyit meg minden táp lead. Tehát a HDD-re még marad is. (Ezt tanulom, értem amit beszélek.)
2011. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 P.O.C. ***** válasza:
Te ezt tanulod, én meg ezt tapasztalom. ;)
2011. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 P.O.C. ***** válasza:

Egyébként ha régebbi csak SATA II csatolójú alaplapon használod, akkor előfordulhat hogy át kell jumper -olnod SATA II módba.

Bővebben likk:

[link]

2011. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 P.O.C. ***** válasza:

13:13

-----------------------

Amúgy nem arról van szó, hogy milyen teljesítményt van ráírva, hanem arról, hogy a gagyi gyártónál ezek a ráírt értékek koránt sem felelnek meg a valóságnak.

2011. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 VODKA0710 ***** válasza:
Nem is kell, hogy megfeleljen. Ha már 60%-át adja annak, amit ráírtak (300W-ról lévén szó), már nyert ügyed van. Peek-be ki tud húzni 5-35 másodpercet 40%-al nagyobb névleges teljesítménnyel is.
2011. jún. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 P.O.C. ***** válasza:
Jó OK, de bocsájts meg, ha én ennek ellenére mégsem üzemeltetem olcsó szeméttel, a drága pénzért megvett PC alkatrészeimet. :)
2011. jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. júl. 1. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!