Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől fagy le a gépem? (Különl...

Mitől fagy le a gépem? (Különleges eset, többi lent)

Figyelt kérdés

A gépem néha kiszámíthatatlanul lefagy. :@


Tudnivalók:

Processzor: 2,80Mhz

RAM DDR4: 1 Kingston + 1 KINGMAX

Típus: ASRock 775I65G


Az a jelenség, hogy ha nem vagyok gépnél, vagy ha mondjuk másolok (vinyórol vinyóra), zenét hallgatok akkor lefagy...


De ha játszok, WOW, Metin2, FIFA11 akkor nem...


De már annyiszor lefagyott hogy meg se tudom számolni...


Valami ötlet??


2011. júl. 4. 16:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: RAM DDR4: 1GB Kingston + 1GB KINGMAX
2011. júl. 4. 16:25
 2/15 anonim ***** válasza:
Portalaníts a gépen belül, hátha túlmelegszik és amiatt fagy. És próbáld csak az egyik memóriával, nem mindig szerencsés két különböző gyártóét használni.
2011. júl. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

vinyó is gond lehet,mert ha a fifától nem fagy le akkor mért fagy 1 zenétől...én újradobnám a rendszert az a biztos....2 memória mehet 2 gyártótól papíron semmi gond nem kéne lenni még 2 különböző órajelű is lehet...


oprendszer?xp?

2011. júl. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 VODKA0710 ***** válasza:
A túlmelegedés ki van lőve. Üresjáratban, vagy zenehallgatáskor nem melegszik jobban a gép, mint játék közben. Memóriahiba is kicsit fura (attól általában még fel se tud ébredni a gép), de egy próbát megér. Szerintem a legvalószínübb: a HDD áramellátása akadozik. Játékoknál ugye a legtöbb dolgot betölti a RAM-ba, ritkábban működik a HDD, mint másolásnál, vagy zenehallgatásnál (mikor zenét vált). Mozgasd meg a HDD-n a kábeleket. Kezdetnek.
2011. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 VODKA0710 ***** válasza:
Még valami. A DDR4 hogy jött ki?
2011. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A kingmax RAM a haveromnak folyamatos kékhalál sorozatot okozott,szal az is lehet. Itt meg olvastam,hogy hogy szeretik egyesek szídni az Asrock alaplapot,szóval lehet,hogy van okuk rá..De én nem tudom,lehet,hogy tényleg a HDD hülyül.
2011. júl. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
vírus-os lehet..
2011. júl. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

OP rendszer kizárva már amióta lefagy, KB 10 szer telepítettem... (Amúgy XP)


Akkor lehet hogy a KINGMAX ram a hibás, kiveszem kicserélem kinston ra majd holnap :D


Vírus is kizárva, minden héten elindítom a víruskeresőt legalább 2 szer, mivel sokat töltök.

2011. júl. 5. 23:05
 9/15 A kérdező kommentje:
Még mindig csinálja... Egyéb ötlet??
2011. aug. 13. 21:16
 10/15 anonim ***** válasza:

milyen vírusirtód van?

Táp?

2011. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!